Успішність відомих блогерів з мільйонами підписників надихає багатьох українців з інвалідністю взятися за блогінг в соцмережах.
Проте тут же виникає питання, де брати ідеї для публікацій, особливо, якщо постійно перебуваєш вдома або маєш обмежене коло інтересів? Як зробити свій блог цікавим для користувачів? Та, врешті-решт, як почати заробляти в соцмережах?
Відповіді на ці та інші питання ви зможете знайти на триденному інтенсиві «Розвиток блогу: інструменти для просування та заробітку», який організовує Благодійний Фонд АІК.
Спікерка — Марія Дацюк, експертка з комунікацій, яка має 8-річний досвід роботи з інструментами платформ Meta (Facebook та Instagram), Twitter, Google, TikTok та Telegram. Розробляла та впроваджувала комунікаційні стратегії у соціальних мережах для Київського Міжнародного Економічного Форуму, Дія.City, Фонду Держмайна та для британської фінансової компанії FMPay.
За 3 дні ви дізнаєтеся
- що таке контент стратегія та як її розробити;
- як та для чого вивчати аудиторію свого блогу та які інструменти при цьому використовувати;
- як генерувати ідеї для контенту, відстежувати тренди та влитись в інфопростір;
- як за допомогою різних форматів контенту розширити взаємодію з підписниками;
- як та де знаходити підписників і як їх утримувати;
- монетизація блогу та перші самостійні кроки до фінансової незалежності.
Дата та час проведення — 17, 18, 19 квітня о 14:00 за київським часом. Тривалість – 1,5 години.
Тож якщо хочете дізнаєтеся як перетворити свій блог з особистого щоденника на динамічний майданчик для самовираження та заробітку реєструйтеся!
Реєстрація – https://forms.gle/5wdFQwjGYwkaox51A
В тренінгу зможуть взяти участь лише люди з інвалідністю, участь є безкоштовною і буде проводитись онлайн в ZOOM.
Якщо виникли запитання?
Телефонуйте +380970858751 (Орися)
Проєкт реалізовується за фінансової підтримки CBM Global Disability Inclusion та European Disability Forum завдяки отриманому гранту від громадської спілки Ліга сильних. Погляди, висловлені у цьому матеріалі, належать БФ АІК, і тому жодним чином не відображають офіційну думку фінансових партнерів.