Психологічні консультації для ВПО з інвалідністю Хмельниччини

Психологічні консультації для ВПО з інвалідністю Хмельниччини. впо, хмельниччина, психологічна консультація, підтримка, інвалідність

Психологічні консультації для ВПО з інвалідністю Хмельниччини. впо, хмельниччина, психологічна консультація, підтримка, інвалідність

За ініціативи громадської організації «Центр розвитку місцевих громад» у Хмельницькій області надаються психологічні консультації для ВПО з інвалідністю. Діяльність проводиться у рамках проекту “Громадська ініціатива з соціально психологічної та правової допомоги для ВПО з інвалідністю в громадах Хмельницької області”.

Психологічні консультації для ВПО з інвалідністю надаються таким чином:

– на базі приймальні організації в м. Хмельницький за попереднім записом.

– виїзні консультації до м. Деражня, м. Кам’янець за попереднім записом.

Розгубленість, страх за себе та своїх близьких, відчай, гнів, злість – ці та інші емоції відчули на собі тисячі ВПО з інвалідністю з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України. Фахової підтримки та допомоги, турботи про психологічний стан і психічне здоров’я потребують дуже багато ВПО з інвалідністю. Серед них – люди з інвалідністю, які з-поміж інших проблем, часто відчувають соціальну ізоляцію та відсутність можливості повноцінного спілкування та вирішення кризових ситуацій, що трапились житті.

Туга за рідним містом і важка соціальна адаптація в нових громадах – такими є щоденні виклики, які впливають на емоційний стан та в подальшому на загальний стан здоров’я.

Тому наша організація започаткувала психологічні консультації для ВПО з інвалідністю для можливості фахової підтримки та допомоги з вирішенням психологічних проблем. Ми проживаємо події, які не є нормальними для людської психіки, тому робота з психологом може значно покращити Ваш психоемоційний стан.

Для запису на психологічну консультацію телефонуйте за номером: 0736713294. Також за отриманням інформації можна звернутися на електронну пошту або на сторінці організації у Facebook:

https://www.facebook.com/crmg.donbas/

Публікація підготовлена за фінансової̈ підтримки Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла. Її̈ зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Центр розвитку місцевих громад” і не обов’язково відображає позицію Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла.

#ПрямуємоРазом

#ПрограмаСтійкість

#BSTproject

Рома Центр

Ресурсний центр ГУРТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*