Правові консультації для ВПО з інвалідністю Хмельниччини

Правові консультації для ВПО з інвалідністю Хмельниччини. впо, хмельниччина, воєнний стан, правова консультація, інвалідність

Правові консультації для ВПО з інвалідністю Хмельниччини. впо, хмельниччина, воєнний стан, правова консультація, інвалідність

За ініціативи громадської організації «Центр розвитку місцевих громад» у Хмельницькій області надаються правові консультації для ВПО з інвалідністю. Діяльність проводиться у рамках проекту “Громадська ініціатива з соціально психологічної та правової допомоги для ВПО з інвалідністю в громадах Хмельницької області”.

Правові консультації для ВПО з інвалідністю надаються таким чином:

– на базі приймальні організації в м. Хмельницький за попереднім записом.

– виїзні консультації до м. Деражня, м. Кам’янець Подільський, м. Летичів, м. Нетішин, м. Шепетівка Хмельницької області за попереднім записом.

До фахівців нашої організації можна звернутись стосовно питання відновлення документів, оформлення соціальних виплат, відшкодування за зруйноване житло, оформлення в місцеві заклади дітей в нових громадах, питання кредитних канікул під час воєнного стану, державної реєстрації актів цивільного стану в умовах воєнного стану (реєстрація народження, смерті, одруження, розірвання шлюбу), робота органів державної влади та судової системи України в умовах воєнного стану, отримання статусу внутрішньо-переміщеної особи, отримання інформації про порядок отримання допомоги у рамках Програми “єПідтримка”, прийняття спадщини під час воєнного стану та інше.

Для запису на юридичну консультацію телефонуйте за номером: 0736713294. Також за отриманням інформації можна звернутися на електронну пошту або на сторінці організації у Facebook:

https://www.facebook.com/crmg.donbas/

Публікація підготовлена за фінансової̈ підтримки Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Центр розвитку місцевих громад” і не обов’язково відображає позицію Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла.

#ПрямуємоРазом

#ПрограмаСтійкість

#BSTproject

Рома Центр

Ресурсний центр ГУРТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*