Розпочато роботу проекту «Доступність у туристичній сфері»

Розпочато роботу проекту «Доступність у туристичній сфері». миколаївська область, поїздка, презентація, проект доступність у туристичній сфері, інклюзія, person, posing, clothing, smile, group, woman, human face, people, jeans, footwear. A group of people standing in front of a crowd posing for the camera

Розпочато роботу проекту «Доступність у туристичній сфері». миколаївська область, поїздка, презентація, проект доступність у туристичній сфері, інклюзія

6 лютого 2019 року відбулась перша поїздка в рамках проекту «Доступність у туристичній сфері» до загальноосвітніх закладів Миколаївської області з презентацією «Соціальна інклюзія в Україні».

Під час поїздки викладач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Дмитро Сай та студенти спеціальності «Соціальна робота» Ксенія Нагель та Аня Ширяева провели для учнів Лисогірської ЗОШ №1 та Мигіївської ЗОШ Первомайського району презентацію на тему «Соціальна інклюзія в Україні». Під час презентації учні шкіл познайомились з поняттям інклюзії, основними правилами комунікації із людьми з інвалідністю та дізнались про відомих людей з інвалідністю.

Проект відбувається за підтримки благодійної організації «Право на Щастя», громадської організації «Майстерня добра» та Відділу освіти, преси та культури Посольства США в Україні.

ЧНУ ім. Петра Могили

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*