Соціальних працівників Запорізької області будуть навчати системі раннього втручання

Соціальних працівників Запорізької області будуть навчати системі раннього втручання. запорізька область, нарада, раннє втручання, реабілітація, інвалідність

Соціальних працівників Запорізької області будуть навчати системі раннього втручання. запорізька область, нарада, раннє втручання, реабілітація, інвалідність

Фахівці Департаменту соціального захисту населення спільно з Департаментом охорони здоров’я та Департаментом освіти і науки провели робочу нараду з питань впровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей, які мають ризик отримати інвалідність.

Учасники розглянули і обговорили проєкти Положення про регіональну консультативну раду з реалізації в Запорізькій області у 2019-2021 роках пілотного проєкту «Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя», а також відповідного розпорядження голови обласної державної адміністрації.

Окрім цього мова йшла про План заходів з впровадження системи послуг раннього втручання та реабілітації вказаної категорії дітей і рекомендації виконавчим органам міських та сільських рад, які будуть їх реалізовувати. Зокрема, йшлося про підготовку тренерів для підвищення кваліфікації спеціалістів, які будуть залучені у системі надання послуги раннього втручання та організацію тренінгів міждисциплінарних команд для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя, а також налагодження співпраці з регіональними консультативними радами в областях, де впроваджено зазначену послугу.

Проведення наради сприятиме виконанню Конвенції ООН про права дитини, Конституції, законів України й інших нормативно-правових актів з питань, що розглядалися.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*