Соціально відповідальний бізнес долучився до підтримки осіб з інвалідністю та незрячих дітей

Соціально відповідальний бізнес долучився до підтримки осіб з інвалідністю та незрячих дітей. львівська область, тов ensof, книжка, незрячий, шрифт брайля

Соціально відповідальний бізнес долучився до підтримки осіб з інвалідністю та незрячих дітей. львівська область, тов ensof, книжка, незрячий, шрифт брайля

У співпраці з соціально відповідальним бізнесом, департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації вдалось надати можливість незрячим діткам області читати нові книжки шрифтом Брайля та закупити безконтактні термометри для психоневрологічних інтернатних установ.

Партнером виступило ТОВ «ENSOF» – один із найбільших українських розробників і виробників продуктів для STEАM та інклюзивної освіти, представлений торговельною маркою Interschool™.

Оперативно, менш як за тиждень, Львівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації “Українська спілка інвалідів- УСІ” надрукували книги шрифтом Брайля «Хтось, або Водяне Серце» (автор Вікторія Амеліна) та «Пуанти для Анни» (автор Надійка Гербіш).

Сьогодні, пошта вже доправляє книжки діткам у найвіддаленіші куточки області. Озвучити книжки зголосився соліст гурту «Піккардійська терція», літературні твори надані Видавництвом Старого Лева. Ще дві книги готують до друку, це «Сузір’я курки» і «Хто зробить сніг».

Загальна сума спонсорської допомоги від ТОВ «ENSOF» склала 50 тисяч гривень.

Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Львівська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*