Студії для дітей та молоді з інвалідністю «SUNWAY» виповнилось 3 роки

Студії для дітей та молоді з інвалідністю «SUNWAY» виповнилось 3 роки. київ, колектив, річниця, студія sunway, інвалідність

Студії для дітей та молоді з інвалідністю «SUNWAY» виповнилось 3 роки. київ, колектив, річниця, студія sunway, інвалідність

Київ. 11 листопада в ЦК «Святошин» голова Святошинської РДА Сергій Павловський привітав колектив творчої студії для дітей та молоді з інвалідністю «SUNWAY» за активну творчу діяльність та з нагоди третьої річниці від дня створення.

Сергій Анатолійович подякував хореографу-постановнику студії Наталії Левіщенко за самовіддану і натхнену працю, а її вихованцям за той настрій, який вони створюють своїми виступами і вручив юним артистам солодкі подарунки.

До відома: Інклюзивна творча студія для дітей з інвалідністю була створена восени 2019 року під егідою благодійного фонду «З теплом у серці». З вересня 2021 студія змінила назву на «SUNWAY” та стала самостійним колективом. У жовтні 2021 року батьки дітей, що займаються в студії, створили громадську організацію «Санвей».

Діяльність студії спрямована на створення середовища, у якому діти відчувають фізичну і психологічну безпеку, реалізовують свої таланти та здібності, знаходять друзів.

Святошинська районна в м.Києві державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*