У Чернігові вдруге стартує інклюзивний проєкт. Заявки на участь приймаються до 29 червня (ВІДЕО)

У Чернігові вдруге стартує інклюзивний проєкт. Заявки на участь приймаються до 29 червня (ВІДЕО). mics 4u, чернігів, проєкт, інвалідність, інтеграція

Сказати та бути почутими.

Вже вдруге на базі обласного молодіжного центру реалізовується проєкт сучасної інклюзивної креативної студії для молоді «Mics 4U», за підтримки українського культурного фонду, що об’єднує в спільній роботі молодь з інвалідністю та без, повідомляє gorod.cn.ua.

Курс розрахований на 4 місяці. І призначений як для новачків, так і для людей, які вже мають навички в даних сферах. Молоді люди з інвалідністю можуть здобути чіткі практичні навички, які в подальшому житті стануть в нагоді.

Проєкт передбачає роботу в 4 напрямках: живопис, арт-терапія, а також фотографію, ілюстрацію.

За час проєкту досвід минулого року показав такі результати.

Лілія Ібрагімова, тьюторка, блок «Живопис та арт-терапія»: «Я слідкувала за цими людьми в соцмережах, було помітно як вони активізувались, як у них почуття гідності з’явилося, як вони адаптувались в нашому сучасному просторі і проявили себе дуже позитивно. Тому результати вражаючі для мене, приємні дуже, позитивні і перспективні».

Марина Забара, тьюторка, блок «Ілюстрація»: «Мені дуже подобається цей проєкт саме тому, що він дає конкретні практичні навички учасникам, які вони можуть застосувати в своєму житті».

Цьогоріч організатори акцентують увагу на інформаційних технологіях. Саме тих сферах, які активно розвиваються і є затребуваними.

Сергій Безбородько, тьютор, блок «Фотографія»: «Окрім того, що у молоді буде можливість пройти курс фотографії, також в Молодіжному центрі з’явиться мобільна фотостудія, і у молоді та дітей буде безкоштовний доступ до професійного обладнання, яке ми зможемо використовувати разом та окремо. Також я розповім про фотокласиків, про історію фотографії, про сучасну фототехніку, про різні жанри актуальної фотографії, про фріланс фотографію».

Марина Забара, тьюторка, блок «Ілюстрація»: «Ми будемо зосереджувати свою увагу як на художній ілюстрації в цілому, так і на тій, яка застосовується більш у комерційних цілях. І взагалі, як і минулого року, я буду налаштовувати учасників на те, що ілюстрація – це не просто хобі, не просто засіб для релаксу, а це ще й можливість основного або додаткового гідного заробітку».

З 20 учасників та учасниць, яких відберуть для участі в проєкті, 12 – молодь з інвалідністю, ще 8 – без. Долучитися до нього можуть бажаючі віком від 14 до 35 років, за винятком осіб, які мають важкі ментальні порушення та тяжкі захворювання опорно-рухової системи.

«Mics 4U» – це можливість для молоді з інвалідністю вийти з обмеженого простору і краще інтегруватися в суспільстві. Решті ж – почити голос тих, хто живе поруч і зазнає дискримінації.

Участь в проєкті безкоштовна. Подати заяву можна до 29 червня, заповнивши відповідну анкету на сайті молодіжного центру.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*