У Чернівцях презентували унікальний календар, обличчям якого стали особливі діти (ВІДЕО)

У Чернівцях презентували унікальний календар, обличчям якого стали особливі діти (ВІДЕО). чернівці, дитина-інвалід, календар, особливими потребами, особливі діти, проект "емоції", wall, person, clothing, indoor, human face, girl, smile, woman, group, posing. A group of people sitting posing for the camera

Аби навіть дуже зайняті батьки завжди пам’ятали, що діткам потрібно приділяти час, чернівецькі благодійники випустили унікальний календар.

– Тут є день походу на піцу, з дітками. Тут є свято карамелі і шоколаду. Тут є свято української казки і м’якого ведмедика, тут є свято катання на роликових ковзанах, – розповіла Марта Левченко, голова благодійної організації “Майбутнє України”.

Автори благодійного проекту позначили найважливіші для дітей дати. Дні, які наблизять дорослих до малечі.

– Тут навіть є дні, три дні, які ми самі придумали, які ще не святкують, про це знаємо тільки ми з вами, – зауважила Марта Левченко, голова благодійної організації “Майбутнє України”.

Обличчям проекту стали особливі дітки. Саме їхні маленькі історії відтворили на сторінках календаря “Емоції”.

– Дітей, яким ми потрібні, дітей, без яких світ не був би таким світлим і позитивним. Тому що вони справді вміють віддавати тепло, добро, – наголосила Марта Левченко, голова благодійної організації “Майбутнє України”.

Вони щирі та життєрадісні. Тому саме через сторінки календаря автори проекту задумали передати справжні емоції дітей з особливими потребами. А найперше ті моменти, коли про них піклуються та дарують подарунки.

– Під час роботи з календарем кожна дитина отримувала саме той подарунок, який вона дуже-дуже хотіла отримати. Саме так ми отримали такі справжні щирі емоції, – пояснила Марта Левченко, голова благодійної організації “Майбутнє України”.

З дітками працювали професійні стилісти та фотографи. Олександр Ткачук каже, думав, зловити вдалий момент для світлини буде непросто.

– Впорались фактично за півдня і дуже швидко зловили емоції кожного із вас. Ви були яскраві і щирі. Я думаю, що це саме тому, що ви вмієте і хочете жити, – зазначив Олександр Ткачук, фотограф проекту “Емоції”.

– А ще наш календар унікальний тим, що його ілюстрації намалював наш Єлісей, йому 5 років і він також має, бачите, ДЦП, але він дуже кльово малює. Він такий талановитий, він намалював до кожного місяця, до кожної вашої фотографії малюнок, – голова благодійної організації “Майбутнє України”. Марта Левченко каже, календар зі справжніми емоціями дітей нагадуватиме кожному, що дарувати радість легко. Мовляв, просто потрібно приділити всього декілька хвилин свого часу для тих, хто цього справді потребує.

– Я вдячна, що люди не забувають і піклуються про наших дітей-інвалідів, за те, що вони нас підтримують. З вашою підтримкою, із вашою добротою ми йдемо вперед і наші діти щасливі разом із нами, – наголосила Тетяна Венгренюк, мати учасника проекту “Емоції”.

– Я дуже рада, що ми були учасниками цього проекту і діти нашого центру долучилися до цієї акції, оскільки кожен із них несе якесь тепло, любов у цей світ. І дуже хочеться, щоб люди більше відкривалися, більше допомагали таким діткам, – зазначила Ірина Мазур, мати учасника проекту “Емоції”.

Тож сподіваються, що щирі емоції дітей зі сторінок унікального календаря не залишать байдужим нікого. А батьки особливих діток, у свою чергу, не будуть боятися відкриватися світу.

Телеканал ТВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*