Українські термінатори: в Харкові для бійців АТО зробили кіберпротези (ВІДЕО)

Українські термінатори: в Харкові для бійців АТО зробили кіберпротези (ВІДЕО). іван зубенко, максим кожухар, харків, боєць ато, протез, indoor, person, computer, laptop, computer keyboard, electronics, computer mouse, headphones, display. A person using a laptop computer sitting on top of a table

Українські термінатори: в Харкові для бійців АТО зробили кіберпротези. іван зубенко, максим кожухар, харків, боєць ато, протезФото: Протез кисті (cryazone.com)

На протези ціною понад 900 тисяч гривень гроші дала держава

У Харкові для українських бійців, які втратили кінцівки, створили спеціальні кіберпротези вітчизняної збірки.

“Керування трошки складне, але головне – перемикатися мізками і все буде нормально. Тут йдуть два датчика спеціальних”, – розповів Максим Кожухар, який втратив частину лівої руки в Луганській області, сказано в сюжеті “Подій”.

Повідомляється, що протез повністю зібрали в Харкові, хоча і з шотландських комплектуючих. Налаштовується за допомогою спеціального планшета.

“Там є десять чіпів, такі кругленькі. На чіп можна 3-4 операції. Якщо ти в машині, ставиш чіп – 15 сантиметрів від кисті, і якщо ти на кухні – програмуєш порізати щось, щось взяти”, – пояснив власник біонічного протеза Іван Зубенко.

РБК Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*