У Чернівцях водій маршрутки відмовився везти матір з дитиною в інвалідному візку (ФОТО)

У Чернівцях водій маршрутки відмовився везти матір з дитиною в інвалідному візку (ФОТО). чернівці, водій, маршрутка, пандус, інвалідний візок, bicycle, outdoor, land vehicle, wheel, vehicle, bike, transport, wheelchair, bicycle wheel. A person standing in front of a bicycle

У Чернівцях водій маршрутки відмовився везти матір з дитиною в інвалідному візку. чернівці, водій, маршрутка, пандус, інвалідний візок

Водій маршрутки №12 відмовився везти матір з дитиною на візку. Про це розповіла чернівчанка Оксана Драчковська на своїй сторінці у мережі Facebook.

Жінка розповіла, наперекір тому, що вона хотіла завезти в салон дитину на візку, водій просто зачинив двері та поїхав.

“Поїхав собі геть, хоч я апелювала до нього і казала, що хочу завезти в салон дитину на візку. Просто зачинив двері і поїхав”, – розповідає Оксана.

Мало того, жінка розповідає, що на зупинці стояли три низькопідлогових автобуси, хоча у жоден з них їй з дитиною так і не вдалося зайти.

“Ці автобуси можуть “присідати”. Але водії ніколи не застосовують цю функцію. Лише коли наполегливо вимагаєш і починаєш сваритися, – скаржиться вона, – Відкидні пандуси не відкидаються. Ймовірно, їх намертво приклепали в гаражі. Водії ніколи не паркуються біля бордюра. Таке враження, що це їх принципова позиція. Водночас якби вони це робили і застосовували функцію “присідання”, в автобус можна було б легко заїхати навіть без пандуса”.

Та найголовніше, як розповідає Оксана Драчковська, водії просто не дивлять хто і як намагається потрапити в їхні маршрутки.

“Будь ласка, пам’ятайте про це, якщо пересуваєтесь на візку або маєте інші подібні проблеми, бо все може скінчитися трагічно. У нас сьогодні ледь не сталася біда, коли ми застрягли між бордюром і автобусом”, – йдеться у дописі.

The Chernivtsi Times

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*