У Києві будують груповий будиночок для дітей з інвалідністю

У Києві будують груповий будиночок для дітей з інвалідністю. київ, груповий будиночок, діти, проєкт, інвалідність

У Києві будують груповий будиночок для дітей з інвалідністю. київ, груповий будиночок, діти, проєкт, інвалідністьЗаступниця голови КМДА Марина Хонда. Фото: Борис Корпусенко

Цьогоріч перший малий груповий будиночок прийматиме вісім дітей, які лишилися без батьківського піклування, інформує «Вечірній Київ».

У Києві триває будівництво маленького групового будиночка для дітей з інвалідністю. Цей проєкт є унікальним для міста, адже стане першою комунальною установою такого типу для дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда у фейсбуці.

«Є заклади, які підтримують громадські організації та благодійні фонди. Така форма виховання — це успішна практика, яку ми прагнемо впровадити в систему соціальної допомоги в рамках міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2022–2024 роки», — написала Марина Хонда.

Вона пояснила, що будиночок — цей той вид закладу, який відповідає потрібним стандартам. Він має власну територію, є цілком і повністю безбар’єрним та спеціально обладнаним всередині. Там є безпечне укриття, доступне для людей з інвалідністю. Спуск до підвалу облаштують ліфтом.

«Ми знайшли об’єкт у Дарницькому районі ще до повномасштабного вторгнення і планували запустити процес у 2022 році. Але змушені були його призупинити. Попри війну, минулого року ми повернулися до цього проєкту і розпочали роботи», — пояснила заступниця голови КМДА.

Вже завершили основні монтажно-будівельні етапи. Цьогоріч перший малий груповий будиночок прийматиме 8 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Юлія Сергеєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*