У Києві відкриють новий центр реабілітації дітей з інвалідністю

У Києві відкриють новий центр реабілітації дітей з інвалідністю. київ, терцентр, центр реабілітації, послуга, інвалідність

У Києві відкриють новий центр реабілітації дітей з інвалідністю. київ, терцентр, центр реабілітації, послуга, інвалідністьПриміщення Центру реабілітації дітей з інвалідністю. Фото: Марина Хонда

Терцентр вже невдовзі запрацює у Шевченківському районі, повідомляє «Вечірній Київ».

На початку березня в Шевченківському районі мав відкритися новий територіальний центр соціального обслуговування громадян. Саме там кияни, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, мали отримувати соціальну допомогу.

Втім, через розпал війни запустити заклад буде попередньо можливо буде лише влітку цього року.

Заступниця голови КМДА Марина Хонда, яка відповідає за соціальний захист у місті, каже: терцентр готовий до відкриття більш ніж на 95%.

«Це нова, сучасна установа в якій також розмістяться відділення реабілітації дітей з інвалідністю та відділення денного перебування. Київ повинен відновлюватися і, сподіваємося, що вже влітку новий територіальний центр відкриє свої двері для мешканців Шевченківського району», — розповіла Марина Хонда.

Важливо, що при пошуку приміщення кожен з районів Києва визначав свої потреби й рахував, скільки у них є реально дітей і якої реабілітації вони потребують.

«Це європейський підхід, який допомагає не просто відкрити заклад, а зробити його максимально ефективних для осіб з інвалідністю. Ми прагнемо наблизити послуги реабілітації для дітей з інвалідністю до місця проживання і я впевнена, що скоро в кожному районі міста запрацюють нові, сучасні Центри реабілітації, які подарують дітям щасливе дитинство!», — каже Марина Хонда.

Зазначимо, що на початку травня київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю відновив роботу. Центр надаватиме повний спектр послуг реабілітації для дітей усіх нозологій, в тому числі й у дистанційній формі.

Даша Гришина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*