У Кремінському районі буде відновлено Луганський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження», – брифінг

У Кремінському районі буде відновлено Луганський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження», – брифінг. луганська область, фонд соціального захисту, реабілітація, інвалід, інвалідність, table, indoor, person, computer, people, clothing, bowed instrument. A group of people sitting at a table

У Кремінському районі буде відновлено Луганський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження», – брифінг. луганська область, фонд соціального захисту, реабілітація, інвалід, інвалідністьВ облдержадміністрації відбувся брифінг для ЗМІ, присвячений роботі Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів. Про це розповіли директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Елеонора Поліщук та директор відділення Фонду Наталія Чибрисова.

Елеонора Поліщук зазначила, що Фонд є відповідальним виконавцем бюджетної програми «Заходи з соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів».

Тому, Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації безпосередньо співпрацює з Луганським обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів для вирішення нагальних проблем цієї категорії громадян.

Так, сьогодні в Луганській області мешкає 30 тисяч інвалідів, з них 2,5 тисячі – це діти.

«Найближчим часом на території Кремінського району буде відновлено роботу Луганського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження». Адже, це дуже важливо, щоб маленькі жителі області отримали кваліфіковану спеціальну допомогу саме у ранньому віці», – зауважила Елеонора Поліщук.

Наталія Чибрисова нагадала, що усі випускники-інваліди шкіл та професійно-технічних закладів, хто не зміг продовжити навчання за державним замовленням, мають право звернутися до Фонду, після чого сплату за їх навчання Фонд бере на себе.

Також ця установа забезпечує інвалідів санаторно-курортним лікуванням, фізкультурно-спортивними заходами допомоги та технічними засобами реабілітації. Було зазначено, що останні виготовляються індивідуально під особливості кожної конкретної людини.

Директор Луганського обласного відділення Фонду Наталія Чибрисова нагадала, що підприємства, де працюють більше восьми працівників, повинні надати звіти до 1 березня 2017 року щодо працевлаштування осіб з інвалідністю.

Один із напрямів діяльності Фонду допомога в працевлаштуванні цієї категорії громадян.

«Ми допомагаємо роботодавцям, що висловили бажання створювати робочі місця для інвалідів, та яким не вистачає для реалізації коштів. Для цього їм надається безпроцентна позика на три роки. Також Фонд сплачує створення робочого місця для інваліда, який перебував на обліку в центрі зайнятості, підприємству, де зацікавлені у професійних здібностях саме цієї особи», – повідомила директор Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

На цей час працевлаштоване майже 1750 людей з інвалідністю.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*