У Кропивницькому знайшли і облаштували будинок для 75-річного переселенця з інвалідністю та його собаки (ВІДЕО)

У Кропивницькому знайшли і облаштували будинок для 75-річного переселенця з інвалідністю та його собаки (ВІДЕО). аркадій сніткін, кропивницький, будинок, переселенец, інвалідність

У Кропивницькому знайшли і облаштували будинок для 75-річного переселенця з інвалідністю та його собаки. аркадій сніткін, кропивницький, будинок, переселенец, інвалідністьСуспільне Кропивницький

Благодійники знайшли і облаштували будинок у Кропивницькому для 75-річного переселенця з Авдіївки Аркадія Сніткіна та його собаки Гери. Чоловік не полишив її, коли евакуювався з Донеччини. Після ампутації ноги він має другу групу інвалідності, собака поряд з ним дев’ять років. Дім, в який переїхав переселенець, третій за останні пів року. Суспільне дізнавалось, де жили до цього і які емоції були в чоловіка, коли він побачив нову оселю.

Будинок для Аркадія Сніткіна й Гери знайшла кропивничанка Катерина Дорош, яка ними опікується. У Кропивницький чоловік приїхав першим евакуаційним потягом. Три місяці з Герою жили у притулку. Під час підготовки матеріалу будинок, який для них облаштували благодійники, побачив вперше: “Ванна, туалет є, порогів немає. Тут, як в Парижі. Гаряча вода – бойлер є”.

На кухні, зі слів Катерини Дорош, немає меблів. Її дооблаштують.

У Кропивницькому знайшли і облаштували будинок для 75-річного переселенця з інвалідністю та його собаки. аркадій сніткін, кропивницький, будинок, переселенец, інвалідністьСуспільне Кропивницький

У Кропивницький, згадує Аркадій Сніткін, їхали першим евакуаційним потягом, в окремому купе: “Настав той момент, коли або вб’ють, або з голоду помреш. Приїхали евакуювати, завантажили, поїхали. Я вражений був, наскільки це організовано було”.

Гері у Кропивницькому безкоштовно видалили пухлину. За лікування собаки взялась керівниця громадської організації “Бім”, яка опікується безпритульними тваринами Катерина Дорош, розповів переселенець: “Величезне їй людське спасибі. Таких жінок багато не знайдеш”.

Житло для підопічних шукала три місяці, сказала Катерина Дорош. Потрібен був саме будинок, щоб чоловік міг виїхати на візку, а Гера гуляти на подвір’ї: “Людина з інвалідністю не покинула свого друга-тварину. Це, передусім, викликало позитивні емоції. Хотілося знайти гідне житло”.

На заклик довести помешкання до ладу, зі слів Катерини, відгукнулися кропивничани: “Назбирали грошей, закупили будівельні матеріали, заплатили за два місяці і рієлтору, купили речі. Люди позвозили – хто килими, хто тюлі, холодильник. Тут тепло, затишно, є зручності”.

Оренду житла та за комунальні послуги Катерина Дороша платитиме разом з іншими благодійниками, поки в цьому буде потреба.

Павло Іванов, Ірина Полулях

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*