У лісі під Вінницею облаштували наметовий табір для молоді на візках (ВІДЕО)

У лісі під Вінницею облаштували наметовий табір для молоді на візках (ВІДЕО). вінниця, наметовий табір, соціалізація, інвалідний візок, інвалідність

У лісі під Вінницею облаштували наметовий табір для молоді на візках. вінниця, наметовий табір, соціалізація, інвалідний візок, інвалідність

З 23 липня у Вінниці на березі Південного Бугу розпочав роботу наметовий табір для молоді з порушеннями опорно-рухового апарату. Організовує його вже понад п’ять років — ГО «Гармонія».

Цього разу участь у ньому взяли 30 людей на візках. Організаторка Людмила Нецкіна говорить, у такий спосіб хочуть соціалізувати молодь з інвалідністю, навчити самостійного життя.

«Цей табір — як школа виживання. Бо, якщо вони зможуть чотири дні в таборі прожити, то потім для них не буде проблем», – розповідає пані Людмила.

Режим дня у таборі розписано чи не по хвилині. Підйом о 7:30, далі ранкова руханка, кава та навчання. Ввечері – перегляд фільмів та спілкування біля вогнища.

Тема цьогорічного табору — медицина. Лор, окуліст, маніпуляційна та хірургія. Такі написи біля кожного намету. Вчора, до прикладу, учасникам розповідали про правила здорового харчування.

Тренер Червоного Хреста Юрій Марценюк провів для учасників – тренінг із надання першої медичної допомоги.

Вінничанин Андрій Щербацький у таборі втретє. Живе у 8-місному наметі. Чоловік власним прикладом доводить: в інвалідному візку можна подорожувати. Для зручності — намети облаштували матрацами різної висоти.

Наметовий табір триватиме до п’ятниці. Цього року на його організацію обласний Департамент соціальної та молодіжної політики надав 30 тисяч гривень.

UA: ВІННИЦЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*