У Луцьку встановили гойдалки для дітей з інвалідністю (ВІДЕО)

У Луцьку встановили гойдалки для дітей з інвалідністю (ВІДЕО). луцьк, гойдалка, розвага, інвалідний візок, інвалідність, tree, outdoor, swing, outdoor object, climbing frame, playground. A person in a swing

Поки що це єдина гойдалка у Луцьку, на якій можуть покататись діти в інвалідних візках.

Незвичну атракцію днями встановили у Центральному парку міста. Та чи довго прослужить розвага для дітей з інвалідністю – питання. Півтора роки тому, у Луцьку встановили майданчик для дітей з особливими потребами, але сьогодні на його території пусто.

На спеціальному майданчику, окрім гойдалок є пісочниця. У ній можуть гратися як діти на візках, так і ті, які можуть ходити. Юлія Євпак переконана, що навіть, цих робочих атракціонів для особливих дітей – мало.

Хоча, у Луцьку для них міг бути великий майданчик. Рік тому лучани подавали таку ініціативу на європейський проект “Польща – Білорусь – Україна”. Проте, виграти не вдалось. Вартість облаштування таких двох майданчиків близько двох мільйонів гривень. Там могли би гратись діти з проблемами опорно-рухового апарату, моторикою рук, плоскостопістю і не тільки.

12 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*