У Львівській галереї мистецтв музейників вчитимуть взаємодіяти з незрячими

У Львівській галереї мистецтв музейників вчитимуть взаємодіяти з незрячими. львів, палац потоцьких, музейник, незрячий, слабозорий, road, outdoor, trousers, footwear, person, sidewalk, way, jeans, street, clothing. A person standing on a sidewalk

Всесвітній день білої тростини у Львові мине плідно.

У Всесвітній день білої тростини, 15 жовтня, у Палаці Потоцьких зберуть музейників, аби навчити їх взаємодіяти з незрячими та слабозорими відвідувачами. Захід відбудеться у межах проекту “Пінзель. Тактильна експозиція”, реалізованого Львівською національною галереєю мистецтв імені Б.Г. Возницького спільно з ініціативою My Future Heritage за підтримки Українського культурного фонду.

Запрошені спікери, а це кандидатка мистецтвознавства, старша наукова співробітниця відділу українського мистецтва XIX – початку XX століття Олеся Семчишин-Гузнер, керівниця Громадської організації “Інститут Українських Студій” Анна Лукасевич, працівниця сфери туризму, що виховує незрячого сина, Оксана Гамар та завідувачка лабораторії експозиції музейної педагогіки у Державному природознавчому музеї НАН України Анастасія Савицька – розкажуть про поняття інклюзії, види інвалідності та приклади із впровадження безбар’єрних програм у європейських музеях, етикет спілкування та супроводу незрячих відвідувачів закладів культури. Буде висвітлено також розробки інклюзивних освітніх програм State Museum of Natural History (Lviv) та Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького. Завершиться захід практичним заняттям для музейників.

ESPRESO.TV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*