У Пенсійному фонді обговорили питання обслуговування осіб з інвалідністю

У Пенсійному фонді обговорили питання обслуговування осіб з інвалідністю. пенсійний фонд, засідання, обслуговування, проєкт, інвалідність, hand, finger

На засіданні постійно діючої робочої групи із забезпечення, дотримання та реалізації прав і свобод осіб з інвалідністю, яка створена в Пенсійному фонді України, заступник Голови правління Ірина Ковпашко – голова робочої групи поінформувала про ситуацію щодо діяльності органів Фонду, спрямованої на задоволення потреб громадян з інвалідністю, які працюють та обслуговуються у Пенсійному фонді.

У заході взяли участь представники структурних підрозділів Фонду, фахівець з питань захисту прав людини з інвалідністю громадської спілки “Всеукраїнське об’єднання “Національна асамблея людей з інвалідністю України”.

Окрім того, на засіданні було представлено проєкт Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Пенсійному фонді України, а також результати проведення дистанційного моніторингу громадської приймальні Пенсійного фонду України.

За результатами роботи прийнято рішення про схвалення Методики. З метою оцінки сервісних центрів територіальних органів Пенсійного фонду України щодо відповідності їх облаштування критеріям доступності для маломобільних груп населення досягнуто домовленості щодо вибіркової їх перевірки фахівцями “Національної асамблеї людей з інвалідністю України”.

Пенсійний фонд України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*