У Маріуполі пройде форум «Світ рівних»

У Маріуполі пройде форум «Світ рівних». мариуполь, світ рівних, форум, інвалідність, інклюзія

У Маріуполі пройде форум «Світ рівних». мариуполь, світ рівних, форум, інвалідність, інклюзія

10 листопада, на базі палацу культури «Український дім», пройде регіональний форум «Світ рівних». Він присвячений актуальним питанням в сфері інклюзії. Учасники обговорять аспекти соціальної інтеграції людей з інвалідністю та створення рівних можливостей для кожного. Ключовим стане питання інклюзивної грамотності. Початок о 12:00.

Паралельно пройдуть дві панельні дискусії. Основні теми – «Інклюзивна грамотним бути просто» і «Дискримінація зі знаком інвалідність». Серед спікерів – психологи і автори видань в даному напрямку. Також у форумі візьмуть участь співробітники муніципалітету, соціальних сервісних служб міста, поліцейські та інші. Слухачем може стати кожен бажаючий.

«Маріуполь став першим містом в Україні, де реалізувався проект «Ластівка». Тоді поліцейські заговорили жестовою мовою. У місті проходять інклюзивні фестивалі, реалізуються програми з адаптації людей з інвалідністю. Даний форум стане ще одним кроком на шляху створення рівних можливостей для всіх», – зазначила організатор форуму Анжела Тимченко.

Варто відзначити, в Маріуполі форум пройде вдруге. Організатором виступає громадська організація «Фонд довіри» за підтримки Маріупольської міської ради.

Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*