У Полтаві відкрили відділення раннього втручання (ФОТО)

У Полтаві відкрили відділення раннього втручання (ФОТО). полтава, адаптація, відділення раннього втручання, послуга, інклюзія

У Полтаві відкрили відділення раннього втручання. полтава, адаптація, відділення раннього втручання, послуга, інклюзія

27 березня на базі Полтавського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю за підтримки міжнародної організації ЮНІСЕФ відкрили відділення раннього втручання.

Нова соціальна послуга стосується сімей, які виховують малюків із порушенням розвитку. Фахівці надаватимуть підтримку родинам у подоланні кризи, сприятимуть розвитку дитини у природному середовищі та повсякденних активностях, життєво необхідних умінь і навичок, покращуватимуть взаємодію малюка із членами родини та соціумом. Раннє втручання включає також ранню інклюзію та сприяння адаптації дитини до дитячого садочку.

«Дякую міжнародним партнерам ЮНІСЕФ за консультації, навчання та допомогу в облаштуванні кімнати для впровадження послуги. Важливо, щоб ця послуга розвивалася, а ми, зі свого боку, зробимо все необхідне», – під час відкриття відділення зауважила секретар міської ради Катерина Ямщикова.

Цикл втручання безпосередньо охоплює оцінку потреб, пріоритетів та ресурсів родини, оцінку можливостей і труднощів дитини, розробку Індивідуального сімейного плану раннього втручання, реалізацію цього плану, оцінку результатів і задоволення сім’ї.

«Ця послуга стосується взаємодії всіх галузей. Вона має і медичну, і соціальну, і освітню складову. Ми зацікавлені в тому, щоб послуга «раннього втручання» була максимально реалізована у нашій громаді. Важливо, аби вона надавалася якісно та була корисною для родин, які потребують підтримки», – підкреслила заступник міського голови Ольга Величко.

Послуга «раннього втручання» є безкоштовною.

«Фахівці нового відділення – це кваліфіковані працівники з досвідом роботи, котрі нещодавно пройшли додаткове навчання. Ми готові до роботи та з радістю допоможемо родинам та їх діткам», – підкреслила директор Полтавського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Тетяна Ісаєва.

Відділення функціонує за адресою: м.Полтава, вул. Івана Мазепи, 27-а, контактний номер телефону для запису на консультацію +380504033447

Офіційний сайт Полтавської міської ради та виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*