У Львові для незрячих пішоходів зі світлофорів звучатиме шум потяга

У Львові для незрячих пішоходів зі світлофорів звучатиме шум потяга. львів, незрячий, пішохід, світлофор, шум потяга

У Львові для незрячих пішоходів зі світлофорів звучатиме шум потяга. львів, незрячий, пішохід, світлофор, шум потягаСвітлофор у Луцьку
Фото: Конкурент

28.03.2024 — У Львові для підвищення безпеки незрячих пішоходів світлофори через трамвайні колії можуть зазвучати шумом потяга

Про це повідомляє ЛКП “Львівавтодор”, передає “Еспресо.Захід“.

Відомство спільно з громадськими організаціями, які займаються підтримкою людей з порушеннями зору, напрацьовує єдине рішення щодо впровадження типового звукового сигналу для світлофорів на пішохідних переходах через трамвайні колії.

“Плануємо його масштабувати на всіх регульованих пішохідних переходах”, – відзначає Львівавтодор.

Минулого тижня профільні спеціалісти нашого підприємства обговорювали це питання з представниками Львівського обласного осередку всеукраїнської громадської організації “Українська спілка інвалідів – УСІ”.

Наразі розглядається можливість доукомплектування світлофорних об’єктів сучасними звуковими пристроями українського виробництва, функціонал яких дозволяє обирати характер звуку, регулювати його діапазон гучності та вимикати їх у нічний період доби. У цих моделях є можливість запрограмувати будь-який звук у залежності від потреби. Зокрема, розглядається варіант відтворення звуковими пристроями на регульованих пішохідних переходах через трамвайні колії шуму потяга. Такий звук добре відрізняється від сигналу, що сповіщає про ввімкнення зеленого світла через проїзні частини і відповідно допоможе підвищити безпеку для пересування незрячих пішоходів.

Загалом у Львові є понад 500 регульованих пішохідних переходів, з яких близько 200 обладнані звуковою сигналізацією. Це жваві пішохідні переходи з постійним потоком людей. Тому вкрай важливо забезпечити їх усіх звуковими оповіщувачами, над чим і працюємо. Звуковий супровід світлофорів потрібен не тільки незрячим, а й багатьом людям похилого віку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*