У Шишацькій громаді працює соціальне таксі для людей з особливими потребами та одиноких

У Шишацькій громаді працює соціальне таксі для людей з особливими потребами та одиноких. шишаки, особливими потребами, пенсіонер, соціальне таксі, інвалід-візочник, sky, outdoor, bus, person, land vehicle, vehicle, transport, standing, clothing, van. A group of people standing in front of a bus

У Шишацькій громаді працює соціальне таксі для людей з особливими потребами та одиноких. шишаки, особливими потребами, пенсіонер, соціальне таксі, інвалід-візочник

Послуга соціального таксі для людей з особливими потребами та одиноких пенсіонерів діє в Шишацькій об’єднаній територіальній громаді. Мешканці селища користувалися нею вже досить давно, а от жителі старостатів, зокрема Покровського, мають можливість скористатися послугою з липня. Про це повідомляють в Полтавському регіональному відділенні Асоціації міст України.

– Соціальне таксі – це автомобіль, мікроавтобус, обладнаний спеціальною платформою для інвалідів-візочників, – розповідає Світлана Васильченко, директор територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради. – Люди мають можливість скористатися послугою «соціального таксі», по підвезенню їх до Територіального центру Шишацької селищної ради, центральної районної лікарні, аптечних відділень, банківських установ та адміністративно виконавчих установ. Часто їздять на ортопедичний завод у Полтаві, на заходи в інші райони.

Замовлення і групи формує диспетчерська служба, є відповідний графік.

У Шишацькій громаді працює соціальне таксі для людей з особливими потребами та одиноких. шишаки, особливими потребами, пенсіонер, соціальне таксі, інвалід-візочникСоціальні робітники, які надають послуги на дому

Крім того здійснюють підвіз громадян із сіл безпосередньо до терцентру, де надають послуги масажу, ЛФК, фізіотерапевтичні, є кабінет психолога, фіто та аромо кабінети, діє соляна шахта та Університет ІІІ віку.

– Працівники територіального центру навчають людей правильно користуватися засобами реабілітації, наприклад, «ходунками», візками, палицями, – ділиться Світлана Анатоліївна. – Хотілося б підкреслити, що відтоді, як утворилася об’єднана територіальна громада, ми почали надавати паліативну допомогу і тяжкохворим громадянам.

За рік у терцентрі Шишацької громади, обслуговують 2584 особи. Станом на липень (за півроку) послуги надані півтори тисячі особам, в тому числі 1263 – це люди похилого віку, 325 – з особливими потребами.

У Шишацькій громаді працює соціальне таксі для людей з особливими потребами та одиноких. шишаки, особливими потребами, пенсіонер, соціальне таксі, інвалід-візочник

Також Світлана Васильченко поділилася найближчими планами: уже з 1 вересня при терцентрі відкриють відділення реабілітації для дітей-інвалідів. Нині завершують ремонт у приміщенні. Придбали спеціалізоване обладнання для сенсорної кімнати та кабінету психолога. У ОТГ 88 дітей потребують такого відділення.

Працюють і над впровадженням інклюзивної освіти та виховання.

– Ми плануємо облаштувати спеціальний гральний майданчик, на якому зможуть разом проводити дозвілля діти з особливими потребами та без них, – підкреслила Світлана Васильченко.

Новини Полтавщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*