У Тернополі відбувся семінар на тему «Незалежне життя: ресурси та послуги для сімей, які виховують дітей та молодь з інвалідністю»

У Тернополі відбувся семінар на тему «Незалежне життя: ресурси та послуги для сімей, які виховують дітей та молодь з інвалідністю». тернопіль, забезпечення, обговорення, семінар, інвалідність, person, floor, smile, dress, posing, group, clothing, indoor, woman, wall. A group of people posing for a photo

У Тернополі відбувся семінар на тему «Незалежне життя: ресурси та послуги для сімей, які виховують дітей та молодь з інвалідністю». тернопіль, забезпечення, обговорення, семінар, інвалідністьФото з мережі Інтернет

16 червня у Тернополі відбувся семінар на тему “Незалежне життя: ресурси та послуги для сімей, які виховують дітей та молодь з інвалідністю”, інформує «TeNews».

Організаторами заходу виступили Олена Коваль – мама дитини з інвалідністю та Іванна Вознюк – педагог, який працює з дітьми з особливостями розвитку.

Семінар проходив у Тернопільському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Спікером була компетентна у цій темі Лариса Татаринова – член правління громадської організації “Ліга соціальних працівників м. Києва”, заступник директора – начальник відділу соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Солом’янського району м. Києва, майстер соціальної роботи.

– Семінар тривав більше п’яти годин. Були винесені на обговорення важливі питання: забезпечення реабілітаційними послугами дітей та молоді з інвалідністю, забезпечення права на навчання, послуги соціального супроводу та інші. Родзинкою семінару було те, що учасники мали можливість підготувати свої запитання до спікера та отримати на них відповідь, – розповідає Олена Коваль.

Захід був безкоштовним, тому всі зацікавлені мали змогу його відвідати.

– Дуже хотілося б, щоб на подібні заходи приходили не тільки батьки, а й соціальні працівники, педагоги, члени громадських організацій і, звичайно, депутати міської ради – усі люди, які в силу своє діяльності не можуть залишатися осторонь даної проблеми, – каже Іванна Вознюк.

Протягом усього часу велася відеозйомка, тому ті люди, які з певних причин не були присутні, зможуть переглянути відеозапис матеріалу у фейсбуці у групі ТМЦ – ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МЕДІА-ЦЕНТР, перейшовши за посиланням.

Організатори дуже дякують за допомогу у проведенні семінару БФ “ Подоляни”, БФ “Міжнародний Фонд Добрих Людей” та Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів за надане приміщення.

У Тернополі відбувся семінар на тему «Незалежне життя: ресурси та послуги для сімей, які виховують дітей та молодь з інвалідністю». тернопіль, забезпечення, обговорення, семінар, інвалідність

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*