У Вінниці відбудеться фестиваль творчості для людей з особливими потребами

У Вінниці відбудеться фестиваль творчості для людей з особливими потребами. багряна осінь на поділлі, вінниця, гала-концерт, фестиваль, інвалідність, wedding dress, bride, dress, indoor, clothing, person, woman, dance, wedding, decorated. A group of people on a stage

У Вінниці відбудеться фестиваль творчості для людей з особливими потребами. багряна осінь на поділлі, вінниця, гала-концерт, фестиваль, інвалідність

У Вінниці в суботу, 6 жовтня, відбудеться VII Відкритий Всеукраїнський інтегрований фестиваль творчості для людей з особливими потребами «Багряна осінь на Поділлі».

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив координатор фестивалю – голова ГО «Об’єднання осіб особливих потреб України» Дмитро Швець.

«Цей фестиваль проводиться у Вінниці вже усьоме. У попередні роки він відбувався у різних форматах, торік, зокрема, він проходив на базі Вінницького державного педуніверситету як концерт і навчально-педагогічний тренінг для студентів, щоб вони бачили, як ми працюємо для людей з інвалідністю. Цьогоріч фестиваль пройде у вигляді гала-концерту учасників та переможців попередніх фестивалів. Ми даємо можливість новим колективам і виконавцям себе показати, даємо поштовх вперед людям з інвалідністю для того, щоб вони потім чогось досягали. Через наш фестиваль пройшло дуже багато людей, які вперше виходили на сцену, а потім брали участь у міжнародних фестивалях і перемагали», – повідомив Швець.

За його словами, участь у VII Відкритому Всеукраїнському інтегрованому фестивалі творчості для людей з особливими потребами «Багряна осінь на Поділлі» візьмуть близько 25 сольних виконавців та творчих колективів з семи областей – Житомирської, Київської, Полтавської, Кіровоградської, Львівської, Хмельницької та Вінницької. Серед них і люди на інвалідних візках, які виконуватимуть танцювальну композицію.

Фестивальний гала-концерт відбудеться у суботу у Будинку офіцерів. Подивитися концертну програму усі охочі зможуть безкоштовно.

Концерт організовують громадська організація «Об’єднання осіб особливих потреб України» спільно з Всеукраїнською організацією інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

Фото: vinrada.gov.ua

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*