У Володимир-Волинському ДНЗ обладнають інклюзивну групу

У Володимир-Волинському ДНЗ обладнають інклюзивну групу. володимир-волинський, релакс, розвиток, інвалідність, інклюзивна група, grass, tree, outdoor, plant, house, path, park, garden, flower, sky. A path with trees on the side of a building

У Володимир-Волинському ДНЗ обладнають інклюзивну групу. володимир-волинський, релакс, розвиток, інвалідність, інклюзивна група

Для дітей з особливими потребами в ДНЗ № 7 Володимира-Волинського закуповують нове обладнання. Завдяки ньому мають обладнати інклюзивну групу для розвитку та релаксу дітей з інвалідністю.

Тендер на закупівлю обладнання оголосили на «prozorro». Вартість обладнання для комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №7 «Волиняночка» становить 44 тисячі гривень.

Завідувач Лариса Вяльцева пояснила, що це дасть для малюків.

«У нас є дві групи загального розвитку по 30 дітей, але це інклюзивні групи, де є 4-5 особливих діток. Це обладнання дасть можливості як для розвитку дітей, так і для психологічного та розумового розвантаження», – каже Лариса Вяльцева.

Для інклюзивної групи мають закупити комплект колона з бульбашками, оптоволоконний пучок торцового свічення, сухий басейн кутовий, дидатктичну черепаху, багатофункціональний набір «Веселка».

Зауважимо, що на Волині інклюзивним навчання охопили 300 учнів, а в Луцьку інклюзію активно впроваджують не лише в школах, а й ДНЗ.

Волинські Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*