У всіх районах Києва планують відкрити Центри раннього втручання

У всіх районах Києва планують відкрити Центри раннього втручання. київ, марина порошенко, центр раннього втручання, засідання, інвалідність

У всіх районах Києва планують відкрити Центри раннього втручання. київ, марина порошенко, центр раннього втручання, засідання, інвалідність

Центри раннього втручання планують відкрити у всіх районах Києва.

Такий проєкт рішення розглянули 14 липня під час засідання депутати Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров´я та соціальної політики.

За словами депутатки Київської міської ради, голови Постійної комісії з питань охорони здоров´я та соціальної політики Марини Порошенко, проєкт рішення дозволить вже у наступному році створити у кожному районі Києва соціальні установи для виявлення та профілактики порушень у дітей від народження до чотирьох років та підтримки їх родин.

«Створення Центрів раннього втручання ще на крок наблизить Київ до кращих європейських та світових прикладів надання соціальних послуг. У всіх розвинутих країнах світу вже довгий час успішно функціонує мережа центрів раннього втручання. Їх діяльність спрямована на раннє виявлення, профілактику та зменшення порушень розвитку у дітей, а також на супровід та підтримку їх родин», – підкреслила Марина Порошенко.

Як зазначила депутатка, послуга раннього втручання довела свою ефективність, оскільки дозволяє вчасно виявляти та коригувати порушення розвитку дитини, допомогти їй уникнути інвалідності та забезпечити повноцінне життя у майбутньому.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*