«Укрзалізниця» має уважно ставитися до осіб з інвалідністю, – Володимир Омелян

«Укрзалізниця» має уважно ставитися до осіб з інвалідністю, – Володимир Омелян. зустріч, пасажир, сервіс, укрзалізниця, інвалідність, table, person, sitting, indoor, people, laptop, group, wall, man, office building. A group of people sitting at a table

«Укрзалізниця» має уважно ставитися до осіб з інвалідністю, – Володимир Омелян. зустріч, пасажир, сервіс, укрзалізниця, інвалідність

Про покращення сервісу для пасажирів «Укрзалізниці», які мають інвалідність, йшлося на зустрічі міністра інфраструктури України Володимира Омеляна із керівництвом ПАТ «Укрзалізниця», представниками громадських організацій, активістами тощо. Однією із ключових проблем є можливість он-лайн купівлі залізничних квитків. Міністр інфраструктури наголосив, що і міністерство інфраструктури, і ПАТ «Укрзалізниця» стоять на захисті інтересів пасажирів: «З метою уникнення спекуляцій при купівлі квитків он-лайн, «Укрзалізниця» потребує єдиного реєстру осіб з інвалідністю. Міністерство інфраструктури активізує роботу з Міністерством соціальної політики в цьому аспекті, сервіс має стати доступнішим абсолютно для всіх пасажирів вже у найближчі місяці».

Також 18 січня відбулась зустріч Міністра інфраструктури України з керівництвом ПАТ «Укрзалізниця», представниками громадських організацій, активістами щодо покращення пасажирського сполучення: «Ми відновлюємо співпрацю у форматі Міністерство інфраструктури-Укрзалізниця-громадськість з метою підвищення якості сервісу, більш зручного сполучення тощо. Нам вкрай важливо, щоб ми відпрацювали всі пропозиції, які підготували активісти. В нас вже є позитивний досвід такої роботи в 2016 році і я вважаю, що він корисний для обох сторін, бо «Укрзалізниці» необхідно реагувати на зауваження і пропозиції пасажирів: поїзди мають бути чисті, маршрути мають бути зручними, логістика має бути присутня з точки зору клієнта, а не з точки зору «Укрзалізниці».

«Ми хочемо в цьому форматі працювати таким чином, щоб, враховуючи реальні можливості залізниці і той стан, в якому вона знаходиться, ми змогли дати найкращий варіант для пасажирів, для того щоб вони почували себе зручно і комфортно», – додав Міністр інфраструктури.

Перед цим Володимир Омелян отримував скарги на сервіс одного з підрозділів «Укрзалізниці» через соціальну мережі, зокрема, щодо продажів квитків на напрям «Тарасівка-Київ». Ця та інші скарги пасажирів були розглянуті на зустрічі з керівництвом ПАТ «Укрзалізниця», Міністр наголосив на необхідності термінової реакції на звернення пасажирів.

Міністерство інфраструктури України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*