У Кропивницькому СБУ викрила на хабарі посадовця медичного закладу МВС

У Кропивницькому СБУ викрила на хабарі посадовця медичного закладу МВС. кропивницький, військовослужбовець, керівник медичного закладу, хабар, інвалідність, indoor, newspaper, book, cash, banknote, money handling

У Кропивницькому СБУ викрила на хабарі посадовця медичного закладу МВС. кропивницький, військовослужбовець, керівник медичного закладу, хабар, інвалідність

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом військової прокуратури викрили на хабарі посадовця військово-лікарської комісії поліклініки МВС у Кропивницькому.

Правоохоронці встановили, що один з керівників медичного закладу вимагав у колишнього військовослужбовця, учасника бойових дій, тисячу доларів США за призначення йому встановленої третьої групи інвалідності. Оперативники спецслужби задокументували отримання зловмисником першої частини хабара ‒ п`ятисот американських доларів.

Співробітники СБ України затримали посадовця у власному кабінеті після перерахування на його банківську картку другої частини неправомірної вигоди у розмірі чотирнадцять з половиною тисяч гривен.

Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та обрання міри запобіжного заходу.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Прес-центр СБ України

Служба безпеки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*