В бібліотеці імені Дніпрової Чайки відкрилась фотовиставка “Краса без обмежень” (ВІДЕО)

В бібліотеці імені Дніпрової Чайки відкрилась фотовиставка “Краса без обмежень” (ВІДЕО). краса без обмежень, херсон, проект, фотовиставка, інвалідність

В бібліотеці імені Дніпрової Чайки відкрилась фотовиставка “Краса без обмежень”. краса без обмежень, херсон, проект, фотовиставка, інвалідність

“Краса без обмежень” – фотовиставка з такою назвою відкрилась 24 жовтня в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки. До неї увійшли світлини 20 творчих дітей із інвалідністю.

Участь у фотовиставці взяли діти з Олешківського дитячого будинку, творчого колективу “Янголи добра” навчально-виховного комплексу №48, громадської організації “Аутизм. Зачаровані діти – Херсон”, а також військовослужбовці 11-ї окремої бригади армійської авіації.

Діти з творчого колективу “Янголи добра” навчально-виховного комплексу №48 стали одними з учасників фотопроекту “Краса без обмежень”.

Фотографії, зроблені в рамках цього проекту, стали одними з переможців міжнародного фотоконкурсу “Долаючи кордони-2019” в номінації “Соціальна інклюзія в обличчях”, розповідає Марина Бурак.

Виставка фотографій “Краса без обмежень” триватиме в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки до середини листопада.

"Краса без обмежень"

"Краса без обмежень" – фотовиставка з такою назвою відкрилась сьогодні в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки. До неї увійшли світлини 20 творчих дітей із інвалідністю.Детальніше – за посиланням: https://ks.suspilne.media/news/44180.

Опубліковано UA: ХЕРСОН Четвер, 24 жовтня 2019 р.

 

Анна Тонг, Олександр Шепель

UA: Херсон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*