В інформцентрі ЮУАЕС дітям з обмеженими можливостями розповіли про дбайливе ставлення до природи (ФОТО)

В інформцентрі ЮУАЕС дітям з обмеженими можливостями розповіли про дбайливе ставлення до природи (ФОТО). юуаес, южноукраїнськ, екологічна програма, природа, соціалізація, person, clothing, indoor, door. A young boy standing in front of a building

В інформцентрі ЮУАЕС дітям з обмеженими можливостями розповіли про дбайливе ставлення до природи. юуаес, южноукраїнськ, екологічна програма, природа, соціалізація

В інформцентрі ВП ЮУАЕС працівники управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) підприємства 19 квітня організували для вихованців відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів пізнавально-ігрову програму. Її приурочили до Дня довкілля. Під час заходу діти та їхні батьки брали участь у конкурсах, вікторинах, «хімічному» шоу, розгадували загадки і дивилися мультфільм про сміттєвого монстра. Дитяча екологічна програма проходила в рамках проекту «АЕС відкрита дітям».

Людмила Чернова, завідуюча відділенням соціальної реабілітації дітей-інвалідів (структурний підрозділ КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська») зазначає, що такі програми важливі в плані соціалізації її вихованців. «Цей вихід до інформаційного центру атомної станції для них – своєрідне знайомство з навколишнім світом. Сьогодні серед учасників є діти з групи денного перебування, які не ходять до школи, тому, вважаю, вони дуже позитивно сприймуть цей захід», – каже вона.

Слід зазначити, що діти отримали від свята чимало позитивних емоцій. Особливо від «хімічного» шоу «Лабораторія чудес», яке було організовано завдяки працівнику ВП ЮУАЕС депутату Южноукраїнської міської ради Миколі Борцю та членам Южноукраїнської організації партії БПП «Солідарність».

По його завершенні фахівці УІГЗ подарували дітям різнокольорові браслети з написом «Я дбаю про довкілля», календарі і кульки.

Южно-Українська АЕС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*