В Україні понад 17 тисяч людей з інвалідністю отримали допомогу

В Україні понад 17 тисяч людей з інвалідністю отримали допомогу. edf, ліга сильних, допомога, проєкт, інвалідність

В Україні понад 17 тисяч людей з інвалідністю отримали допомогу. edf, ліга сильних, допомога, проєкт, інвалідність

Понад 17 тисяч людей з інвалідністю в Україні, що постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення, отримали допомогу. Це стало можливим завдяки міжнародному проєкту, який реалізує громадська спілка «Ліга Сильних» разом з 11-ма партнерськими організаціями. Про це повідомила виконавча директорка спілки Дар’я Сидоренко.

«За 10 місяців роботи проєкту понад 17 тисяч людей з інвалідністю отримали допомогу. Переважна кількість звернень – 9 106, стосувалась отримання консультаційної та інформаційної допомоги. Майже 3 тисячі (2 989) людей звернулись за гуманітарною допомогою. Кількість запитів на психологічну допомогу склала 1670, а 782 людини потребували правових консультацій», – повідомила виконавча директорка громадської спілки «Ліги Сильних» Дар’я Сидоренко.

Допомога для людей з інвалідністю, що постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення надається в рамках реалізації проєкту в партнерстві із European Disabilities Forum (EDF).

Нагадаємо, «Ліга Сильних» – громадська спілка, яка була утворена в кінці 2021 року. Головне завдання – об’єднати громадські організації та активізувати людей з інвалідністю для участі в реалізації власних прав. З моменту повномасштабного вторгнення одним із фокусів роботи організації стала допомога людям з інвалідністю. Наразі в спільноту «Ліги Сильних» входять 53 організації.

marichka

Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання організацій в інтересах осіб з інвалідністю «Ліга сильних»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*