В Україні створили проект для підтримки людей з інвалідністю

В Україні створили проект для підтримки людей з інвалідністю. доступно.ua, допомога, проект, підтримка, інвалідність

В Україні створили проект для підтримки людей з інвалідністю. доступно.ua, допомога, проект, підтримка, інвалідність

Ціль проекту – інформувати людей з інвалідністю про допомогу та підтримку, яку вони можуть отримати як в Україні, так і за кордоном.

Про це повідомила громадська організація Доступно.UA.

На сайті інформаційного проекту можна знайти дописи про: евакуацію, трансфер, гуманітарну та медичну допомогу в Україні та за кордоном. Також є контакти у Польщі, Швеції та Німеччині з організаціями та волонтерами, які допомагають у пошуку прихистку, координують та підтримують людей з інвалідністю на місцях.

Багато українців з інвалідністю завдяки інформуванню від Доступно.UA знайшли для себе можливість евакуюватись на захід України чи за кордон — зокрема і жителі Маріуполя, яким вдалося вирватися з облоги. Основне наше завдання під час війни – надавати достатній інформаційний супровід при евакуації по Україні чи за кордон, а також як отримати допомогу відповідно до потреб, — розповіли автори проєкту.

Також досі існує проблема з укриттями, які недоступні для людей з інвалідністю. Особливо для тих, хто пересувається на колісному кріслі.

Зазначимо, також інформують про допомогу родинам, в яких є діти з інвалідністю, комплексну реабілітацію, виплати, чи потрібно проходити комісію, щоб підтвердити свій статус і т.д.

УСІ Online

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*