В Україні запустили серіал про цифрові технології для людей з інвалідністю (ВІДЕО)

В Україні запустили серіал про цифрові технології для людей з інвалідністю (ВІДЕО). комунікація, освіта, серіал, цифрові технології, інвалідність

В Україні запустили серіал про цифрові технології для людей з інвалідністю. комунікація, освіта, серіал, цифрові технології, інвалідність

Міністерство цифрової трансформації України запустило інклюзивний освітній серіал «Цифрові технології для людей з інвалідністю».

Як передає кореспондент Укрінформу, презентація серіалу відбулась 21 грудня.

“В темах, які розкриваються в нашому освітньому серіалі, а це нагадаю десятисерійний освітній серіал, розкриті найбільш часті ситуації, з якими зіштовхуються люди з різними типами інвалідності”, – зазначила під час презентації заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Серіал розповідає, зокрема, про інформаційні технології для особистісного розвитку, про те, як вбудована функція допомагає людям із порушеннями слуху або зору, про дистанційну освіту для людей з інвалідністю, інтернет-технології для працевлаштування осіб з інвалідністю, технології для альтернативної комунікації для людей з порушенням мовлення, ресурси та гарячі лінії для супроводу особи в тяжких життєвих обставинах.

Серіал має вбудовані титри українською мовою та переклад жестовою мовою і доступний для перегляду на платформі “Дія. Цифрова освіта”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*