Відбувся Всеукраїнський форум “Батьки за раннє втручання в Україні”

Відбувся Всеукраїнський форум “Батьки за раннє втручання в Україні”. всеукраїнський форум, проект twinning, раннє втручання, реабілітація, інвалідність, design, graphic, cartoon, screenshot, typography, vector, text, abstract, vector graphics, clipart. A drawing of a face

23 травня 2017 року представник Міністерства соціальної політики, партнер постійного Радника Проекту Twinning ,,Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність” Маргарита Кропівницька та постійний Радник Проекту Twinning від Європейського Союзу Бернард Лаборель взяли участь у Всеукраїнському форумі ,,Батьки за раннє втручання в Україні”.

Захід відбувся у м. Ірпінь Київської області в рамках проектів ,,Підтримка батьків дітей з інвалідністю задля їх ефективного партнерства в розробці раннього втручання в Східній Україні” та ,,Підсилення спроможності громадських організацій”.

Як поінформували у Мінсоцполітики, у нашій країні послуга раннього втручання з’явилася ще наприкінці 1990-х років у декількох великих містах, але поки що не набула системного характеру на території всієї країни.

Протягом останніх півроку Президентом України Петром Порошенко було підписано відповідний Указ, Кабінетом Міністрів України затверджено Розпорядження щодо пілотування послуги раннього втручання. Також підписано Меморандум про взаєморозуміння між Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Всеукраїнським громадським об’єднанням “Національна Асамблея людей з інвалідністю України”, Благодійним фондом “Інститут раннього втручання” для дітей з порушенням розвитку та дітей з інвалідністю, Всеукраїнською громадською організацією Всеукраїнська фундація ,,Захист прав дітей”, Міністерством охорони здоров`я, Міністерством соціальної політики, Міністерством освіти і науки, Фундацією SOFT Tulip Королівства Нідерланди та Європейською Асоціацією Раннього Втручання Eurlyaid. Це дало офіційний старт розвитку раннього втручання в нашій державі.

Міністерством соціальної політики України було ініційовано перед Європейським союзом пропозицію та наразі розпочато реалізацію Проекту Twinning ,,Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність”. Проект підтримано Міністерством охорони здоров’я, Міністерством освіти і науки, представниками інститутів громадянського суспільства та міжнародними організаціями.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*