Відомий львівський таксист-переселенець звернувся до Марини Порошенко з благородною місією (ВІДЕО)

Відомий львівський таксист-переселенець звернувся до Марини Порошенко з благородною місією (ВІДЕО). марина порошенко, роман кисляк, толерантність, інвалід, інвалідність, person, human face, smile, clothing, indoor, sitting, man, tableware, coffee cup, older. A man and a woman sitting at a table

Відомий львівський таксист-переселенець звернувся до Марини Порошенко з благородною місією. марина порошенко, роман кисляк, толерантність, інвалід, інвалідність

Відомий львівський таксист-переселенець з ДЦП Роман Кисляк, який зустрічався з дружиною президента Петра Порошенка Мариною, має ще одну благородну ідею та пропонує її реалізувати разом з першою леді, повідомляє Телеканал новин «24».

Про це він розповів у інтерв’ю виданню “Радіо Свобода”.

Зокрема, він пропонує пані Марині зробити 2018 роком толерантності до людей з інвалідністю.

“Я мрію створити сім’ю і бути повноцінним. Для цього я працюю. Я мрію, щоб настав мир в країні. Я мрію ще раз випити кави з Мариною Порошенко. Хочу запропонувати їй зробити наступний рік роком толерантності до людей з інвалідністю. Може, створити якийсь круглий стіл, де б можна було обговорити, як реалізувати цей рік. Як покращити життя для інвалідів. Бо нам же треба лише, щоб створили умови, за яких ми зможемо жити, як всі інші”, – пояснив Роман.

Він також наголосив, що людей з інвалідністю не можна називати хворими, адже хворобу можна подолати, а їхня неповноцінність – це стан. Тож люди з інвалідністю потребують не спеціальних медичних засобів. А створення умов, де вони зможуть повноцінно жити.

“Інваліди не хворі. Хвороба лікується. А неповноцінність – просто нормальний стан. Краще б батьки гроші, які витрачають на лікування і реабілітацію, віддавали на адаптацію своїх дітей. Таку людину як я, чи Нік Вуйчіч, треба з дитинства вчити жити повноцінно. В нашому тілі нічого вже не зміниш. Але нас можна навчити тому, що ми можемо робити. Он, в Амстердамі люди з аутизмом працюють в таксі, в ресторанах. І питання з інвалідами вирішене: ці люди не бідні, вони не живуть на подачки. Вони здатні самі себе забезпечувати”, – пояснив свою позицію Кисляк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*