Освітяни інклюзивних шкіл Запорізької області пройшли тренінг з використання комп’ютерних технологій у навчальному процесі у рамках соціальної програми Марини Порошенко (ФОТО)

Освітяни інклюзивних шкіл Запорізької області пройшли тренінг з використання комп’ютерних технологій у навчальному процесі у рамках соціальної програми Марини Порошенко (ФОТО). запоріжжя, марина порошенко, особливими освітніми потребами, тренинг, інклюзивна освіта, person, smile, human face, clothing, indoor, woman, balloon, commencement. Maryna Poroshenko standing next to a woman

Освітяни інклюзивних шкіл Запорізької області пройшли тренінг з використання комп’ютерних технологій у навчальному процесі у рамках соціальної програми Марини Порошенко. запоріжжя, марина порошенко, особливими освітніми потребами, тренинг, інклюзивна освіта

20-24 березня у рамках соціальної програми дружини Президента, Голови Благодійного Фонду Порошенка Марини Порошенко у Запоріжжі відбувся спеціалізований тренінг з використання інформаційно-комп’ютерних технологій у навчальному процесі інклюзивних шкіл. Практичний курс пройшли вчителі й асистенти вчителів із 19 шкіл-учасниць пілотного проекту Фонду Порошенка з розвитку інклюзивного освітнього середовища в Запорізькій області.

За словами Марини Порошенко, інформатизація навчального процесу в інклюзивних школах дозволяє створити єдиний освітній простір, де приймають, підтримують і цінують кожного учня. «Я впевнена, що комп’ютерні класи, які Благодійний Фонд Порошенка у співпраці з Міжнародною торговою палатою Великого Шовкового Шляху облаштували у запорізьких школах, дозволять педагогам вийти за межі традиційних методів навчання, а школярі зможуть отримати якісні та доступні знання, які відповідають вимогам часу», – підкреслила дружина Президента.

Учасники тренінгу набули навичок організації спільної діяльності на уроці за моделлю «1 учень – 1 комп’ютер», навчилися налаштовувати ноутбуки для ефективного використання учнями з особливими освітніми потребами та ознайомилися з навчальними онлайн-ресурсами для диференціації навчання в інклюзивному класі.

В рамках співпраці Фонду Порошенка з китайськими партнерами у березні 2017 року Запорізька область отримала понад 350 ноутбуків, 21 мультимедійний телевізор, 21 принтер та wi-fi роутери, які розподілені в комп’ютерних класах, де кожна дитина й педагог мають можливість працювати на персональному пристрої. На ноутбуки встановлені розвиваючі програми з «Української мови» та «Математики», які розроблені видавництвом «Розумники». Ці програми розраховані як для дітей з особливими освітніми потребами, так і для дітей, що типово розвиваються.

У ході візиту в Запоріжжя Марина Порошенко також відвідала Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Зокрема, перша леді ознайомилася з роботою кафедри інформатики й інформаційних технологій в освіті та оглянула лабораторію з робототехнікою для розвитку логіки й моторики у дітей з інвалідністю. Благодійний Фонд Порошенка та Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, поділяючи спільні цінності у питанні розвитку інклюзивної освіти в Україні, підписали Меморандум про співпрацю.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*