Вмикає світло та подає речі: у США собака-поводир отримав диплом магістра разом із хазяйкою (ВІДЕО)

Вмикає світло та подає речі: у США собака-поводир отримав диплом магістра разом із хазяйкою (ВІДЕО). бріттані хоулі, сша, диплом, собака-поводир, інвалідний візок, dog, carnivore, animal, indoor, mammal, puppy, pet. A dog looking at the camera

Пухнастий друг супроводжував дівчину на всіх заняттях.

Вмикає світло та подає речі: у США собака-поводир отримав диплом магістра разом із хазяйкою. бріттані хоулі, сша, диплом, собака-поводир, інвалідний візокСобака став магістром із працетерапії / скріншот

У американському університеті Кларксона (Нью-Йорк) собака-поводир отримав диплом про вищу освіту разом зі своєю хазяйкою Бріттані Хоулі.

25-річна дівчина користується інвалідним візком, і на всі лекції в університеті разом з нею ходить золотистий ретривер. Про це повідомляє видання AP.

Хоулі отримала ступінь магістра з ерготерапії (медична сфера зі щоденного догляду), тому псу Гриффіну видали почесний диплом з тієї ж дисципліни.

“Я йшла з ним до випускного від першого дня. Він робив все те саме, що і я”, – каже дівчина.

Зазначається, що у Хоулі хронічні болі від народження, тому вона переміщається на інвалідному візку. Пес відкриває їй двері, вмикає світло, подає речі, а також допомагає боротися з депресією через хворобу.

УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*