Вперше у Чернівцях – дитячий флеш-моб «Всі діти рівні – всі талановиті!»

Вперше у Чернівцях – дитячий флеш-моб «Всі діти рівні – всі талановиті!». всі діти рівні – всі талановиті!, чернівці, проєкт, флеш-моб, інвалідність

Вперше у Чернівцях – дитячий флеш-моб «Всі діти рівні – всі талановиті!». всі діти рівні – всі талановиті!, чернівці, проєкт, флеш-моб, інвалідність

18 вересня 2019 року о 16-00 на Соборній площі міста Чернівці вперше відбудеться дитячий флеш-моб під слоганом «Всі діти рівні – всі талановиті!» у рамках інклюзивного проєкту «Світ очима дітей» та за підтримки Українського культурного фонду.

Цей проєкт став переможцем конкурсу у програмі «Інклюзивне мистецтво» Українського культурного фонду (УКФ) спільно з Британською Радою в Україні. Безпосередніми учасниками проєкту у місті Чернівці вже стали більше ніж 200 дітей з інвалідністю та їхні родини.

Організатори флеш-мобу – профспілка «Разом для кожного» та Арт-Інфо Центр «Czernowitz – Чернівці» у партнерстві із відділенням Дитячого фонду України, управлінням освіти Чернівецької міської ради планують залучили до яскравого дійства понад 200 учасників – дітей шкіл міста, у т.ч з різними формами інвалідності, дітей з особливими освітніми потребами, батьків, педагогів, громадськість, волонтерів, студентів ЧНУ.

Головний месідж заходу «Всі діти рівні – всі талановиті!», адже його метою, як і проєкта у цілому, є привернення суспільної уваги до забезпечення рівних умов доступу та широкого залучення дітей з інвалідністю до сфери культури та мистецтва, підтримки ініціатив громадських організацій, які представляють інтереси дітей з інвалідністю, подолання фізичних, психологічних, ментальних бар’єрів у громаді, впровадження змін у сприйнятті соціумом людей з інвалідністю та побудові справедливого та комфортного інклюзивного суспільства для усіх громадян.

*        *       *       *       *       *       *       *       *       *       *       *       *       *

Проект здійснюється за підтримки Українського культурного фонду

Українська газета Час

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*