Як допомагати людям з інвалідністю під час війни. Інформаційна підтримка від Доступно.UA

Як допомагати людям з інвалідністю під час війни. Інформаційна підтримка від Доступно.UA. доступно.ua, війна, допомога, підтримка, інвалідність

Як допомагати людям з інвалідністю під час війни. Інформаційна підтримка від Доступно.UA. доступно.ua, війна, допомога, підтримка, інвалідність

Громадська організація «Доступно.UA» на своїх ресурсах публікує інформаційні матеріали про евакуацію, трансфер, гуманітарну та медичну допомогу в Україні та за кордоном. Проєкт впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.

Багато українців з інвалідністю завдяки інформуванню від Доступно.UA знайшли для себе можливість евакуюватись на захід України чи за кордон.

«Людям, зокрема і людям з інвалідністю, важко розбиратись та шукати інформацію, адже її зараз дуже багато. Тому зараз ми є тим ресурсом, через який можна знайти потрібну інформацію про допомогу.

Багато наших проєктів ми поставили на паузу, адже переважно вони були офлайнові, тому зараз це дуже небезпечно. Натомість ми сфокусувались на інформуванні людей з інвалідністю та їхній підтримці.

Коли ми починали опрацьовувати запити про допомогу, то побачили, як змінюються з часом звернення до нас. Із початком повномасштабного вторгнення рф в Україну найбільше запитів було про евакуацію та гуманітарну допомогу, з часом — уточнення про виплати, реабілітацію чи пошук роботи на нових місцях.

Наразі ми частково через свою проєктну роботу розробляємо програму з інформаційної підтримки для постраждалих від війни — для ветеранів та ветеранок, цивільного населення. У цій програмі буде більше практичних порад: від оформлення інвалідності і, наприклад, до того, як безпечніше вперше сісти на візок, аби мінімізувати травмування чи падіння», — прокоментувала Наталія Щебетюк, операційна директорка Доступно.UA.

«Нам важливо підтримувати локальні українські організації та фонди, які ефективно працюють і допомагають бенефіціарам. Інформаційні це проєкти чи адресна допомога, розвиток фандрейзингу чи команди — це все однаково важливо. Ми вважаємо, що фонди і організації краще знають, що їм потрібно для ефективної проєктної діяльності, а ми готові слухати, чути та підтримувати найкращих.

До повномасштабної війни ми так само прагнули створити підтримуючу та ефективну грантову систему, а не диктувати наші проєктні умови. Після 24 лютого ми ще більше впевнилися в правильності цих дій і плануємо продовжувати працювати в такому режимі надалі», — наголосили у Zagoriy Foundation.

Ми хочемо, щоб в Україні люди з інвалідністю мали рівні можливості щодо евакуації та отримання інформації. А також, щоб вони завжди могли розраховувати на актуальну інформацію на наших ресурсах.

Усі інформаційні матеріали з’являються на офіційній сторінці організації у фейсбуку та на сайті:

https://www.facebook.com/dostupnoukraine

https://dostupno.ua/blog_story

Проєкт впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.

lina.machulska

Портал “Громадський Простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*