Яким бачать майбутнє незрячі активісти Одеси?

Яким бачать майбутнє незрячі активісти Одеси?. одеса, утос, незрячий, стратегічне планування, інвалід, person, smile, posing, clothing, human face, standing, indoor, wall, group, man. Nomi Carmona et al. posing for a photo

Яким бачать майбутнє незрячі активісти Одеси?. одеса, утос, незрячий, стратегічне планування, інвалід

07-08 лютого 2018 року за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів курс зі стратегічного планування для 15 представників громадських організацій інвалідів, зокрема Українського товариства сліпих (УТОС) у м. Одеса на базі будинку культури УТОС, за підтримки ІСАР-Єднання й Міжнародної Асоціації «Євростратегія».

В ході занять учасники виписали групи Клієнтів, Продукти, Вигоди\корисність та цінності своїх організацій, на основі яких сформулювали Місію.

Найбільш захоплюючим заняттям стало формування Візії (бачення майбутнього) організації, коли люди що не мають чи втратили зір описали яскраві картини бажаного майбутнього, яке має створити їх організація (УТОС) для незрячих і їх родин.

Щоб досягнути омріяного майбутнього учасники зробили Стратегічний зріз надбань організації та здійснили СВОТ-аналіз, в результаті якого було сформульовано досяжні цілі до 2022 року.

На досягнення цілей учасники складуть проекти і бізнес-плани, а також оперативні плани дій.

Зі свого боку консультант з організаційного розвитку Руслан Краплич, Фундація Острозьких і МА «Євростратегія» нададуть додатковий консультаційних супровід із вдосконалення та реалізації стратегічного плану УТОС та його партнерам з м. Одеса.

Руслан Краплич

Інститут соціокультурного менеджменту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*