«Янголятко» з Кропивницького (ФОТО)

«Янголятко» з Кропивницького (ФОТО). вго "народна академія творчості інвалідів", кропивницький, фестиваль "янголятко", інвалідність, dance, clothing, sport, person, footwear, dancer, woman, costume, line. A group of people standing in front of a crowd

Наприкінці грудня 2016 року у м.Кропивницькому відбувся ІІІ святковий фестиваль “ЯНГОЛЯТКО” для дітей та молоді, який щорічно проводе Кіровоградський обласний осередок ВГО “Народна академія творчості інвалідів”.

У святі прийняло участь 60 дітей та молоді з інвалідністю Кіровоградщини. На сцені виступали наші діти, талановиті та чудові.

Рік, що минув, приніс для членів нашої організації перемоги та нові відкриття, це і перемоги у Всеукраїнських конкурсах для дітей та молоді з інвалідністю, участь в Міжнародних фестивалях в Польщі та Молдові, виставки робіт наших маленьких майстрів бачили в багатьох куточках України, у Верховній Раді та в далекій Мексиці.

Традиційно від нового року ми очікуємо великих змін, нових подорожей (нас запросили до Грузії з виставкою).

Так нехай ці зміни виявляться яскравими, барвистими і трохи казковими!

Хочу висловити вдячність всім, хто допоміг нам у створенні свята: керівництву Міжнародної акціонерної авіаційної компанії «УРГА», на чолі з генеральним директором Олександром Галінським, який взяв організацію свята в свої руки, надав нам чудовий зал, для наших дітей були накриті святкові столи з солодощами та духмяною випічкою, Голові Олександрійської міської організації Партії “Відродження” Андрію Кіману та обласної Вадиму Савченку, генеральному директору ТОВ “Агрофірма Хлібодар” Згривцю Руслану, директору театрального бренда “Madina- Style” Мадіні Ємельяновій, зразковому хореографічному ансамблю “Оленка”, Центру дитячої та юнацької творчості Фортечної ради м.Кропивницького, Центру розвитку людини та сім’ї “Сонячний Зайчик”.

Ви зробили наше свято неперевершеним!

Шановні найщиріші та найдобріші друзі Кіровоградського обласного осередку ВГО “Народна академія творчості”!

Ми щиро вдячні Вам за Ваш неоціненний внесок допомоги, за Вашу співпрацю з нашою організацією, за чуйність і доброзичливість, за увагу і повагу, які Ви проявляєте до членів нашої організації.

Своєю турботою, бажанням допомогти і поспівчувати Ви зігріваєте серця людей та даруєте їм радість та посмішки

Ваша благодійність заслуговує поваги, вдячності та високої оцінки. Приємно усвідомлювати, що є в нашій рідній країні люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра, радості, віри в краще майбутнє !

З Новим роком ВАС!!!!

Голова Кіровоградського
обласного осередку ВГО
«Народна академія творчості»
Ельміра Небесна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*