З Донеччини евакуюють осіб з інвалідністю: контакти та графік

З Донеччини евакуюють осіб з інвалідністю: контакти та графік. го fight for right, донеччина, волонтер, евакуація, інвалідність

З Донеччини евакуюють осіб з інвалідністю: контакти та графік. го fight for right, донеччина, волонтер, евакуація, інвалідність

Евакуація проходить під супроводом парамедика

З Донецької області організована евакуація осіб з інвалідністю. Волонтери евакуюють людей з Дружківки, Краматорська, Костянтинівки, прилеглих сіл і районів, які сьогодні під обстрілами росіян, передає Донбас24.

Допомогу у порятунку маломобільних людей оголосили в ГО «Fight For Right».

Евакуація проходить безкоштовно і в спеціально обладнаному транспорті, з супроводом парамедика та усім необхідним для безпеки та комфорту людини. Так, нещодавно організація допомогла евакуювати маломобільну жінку з небезпечного Краматорська.

«Пані Вікторія, її донька Марія та два папужки евакуювалися з Краматорську до Дніпра, а далі — до Києва. Пані Вікторію необхідно було транспортувати лежачи, тож вона потребувала медичної евакуації. Наразі жінки вже у новому житлі, хоча їм було дуже боляче лишати своє. Їдучи, вони плакали, дуже соромилися своїх емоцій…але ділилися тим, яке ж щастя для них — нарешті відчути хоча б відносну безпеку!», — діляться моментами евакуації волонтери.

Графік евакуації: автомобіль їздить один раз на тиждень, має місця для сидіння та в разі потреби включає місце для лежачої людини.

Куди евакуюють: маломобільних громадян волонтери довозять до Дніпра, можлива допомога з логістикою по Україні чи за кордон, за потреби надається тимчасовий прихисток.

Подати заявку на евакуацію з Донецької області можливо за онлайн-формою. В анкеті необхідно вказати контактні дані, бажану дату та напрямок виїзду. Також додаткові питання до ГО «Fight For Right» можливо задати за телефоном гарячої лінії: 0−800−30−66−33.

Загалом, за півроку організація вивезла з зони бойових дій 3817 людей з інвалідністю. Станом на кінець серпня було подано ще понад 1400 запитів. Евакуація відбувається за підтримки японської організації The Nippon Foundation.

Нагадаємо, що зараз триває обов’язкова евакуація із тимчасово окупованих територій та регіонів, де тривають бойові дії.

Іванова Яна

ФОТО: Fight For Right

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*