Заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю у 2020 році

Заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю у 2020 році. коронавирус, суспільство, увага, інвалідність, інтеграція, hand, finger

Указом Президента України від 3 грудня 2015 року № 678/2015 „Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю” установлено, що Міжнародний день людей з інвалідністю відзначається в Україні щороку 3 грудня. Заходи, до яких в цей день Організація Об’єднаних Націй закликає усі країни, повинні бути спрямовані на максимальну увагу до людей з інвалідністю, що сприятиме їх інтеграції у життя суспільства.

Міністерство соціальної політики акцентує увагу органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій на необхідності посилення заходів соціальної підтримки людей з інвалідністю у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з метою мінімізації її наслідків для найменш захищених категорій населення.

Із урахуванням викладеного для привернення уваги суспільства до потреб, проблем, прав людей з інвалідністю, сприяння їх включенню у життя місцевої спільноти просимо в умовах карантину організувати надання максимально можливої допомоги особам з інвалідністю, із залученням громадських організацій, які представляють інтереси людей з інвалідністю;

Перелік заходів Фонду соціального захисту інвалідів спільно із громадськими організаціями щодо відзначення в Україні Міжнародного дня людей з інвалідністю у 2020 році.

Міністерство соціальної політики звертає увагу на необхідності дотримання карантинних вимог у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, під час проведення заходів.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*