Зеленська сподівається на співпрацю з Biomechatronics group, що створює біонічні кінцівки

Зеленська сподівається на співпрацю з Biomechatronics group, що створює біонічні кінцівки. biomechatronics group, г’ю герр, олена зеленська, біонічна кінцівка, співпраця

Зеленська сподівається на співпрацю з Biomechatronics group, що створює біонічні кінцівки. biomechatronics group, г’ю герр, олена зеленська, біонічна кінцівка, співпраця

Дружина Президента Олена Зеленська висловила сподівання на співпрацю з командою голови MIT Media Lab’s Biomechatronics group при Массачусетському технологічному інституті Г’ю Герром, яка створює біонічні кінцівки.

Як передає Укрінформ, про це вона повідомила у Фейсбуці.

За її словами, Герр 30 років тому відморозив і втратив обидві ноги під час гірського сходження і згодом присвятив себе створенню біонічних кінцівок – роботичних протезів, якими керують за допомогою думки.

“Завдяки їм знову ходить у гори сам. Завдяки їм ходять, бігають і навіть танцюють його пацієнти. Голова MIT Media Lab’s Biomechatronics group при Массачусетському технологічному інституті Г’ю Герр – уже легенда. Він – той, хто дарує надію – не на диво! – на реальну допомогу й повноцінне життя”, – заявила перша леді.

Зеленська зауважила, що рада можливості поспілкуватися з цією надзвичайною особистістю під час візиту до Нью-Йорка, адже українським дітям і дорослим, які втрачають кінцівки через російські обстріли, дуже потрібні такі підходи до протезування.

Вона нагадала, що в Україні стартує проєкт Superhumans – створення спеціалізованої клініки із протезування і реконструкції понівечених частин тіла, “тож досвід Biomechatronics group там особливо знадобиться”.

Дружина Президента висловила сподівання, що “ця наша зустріч стане початком співпраці з командою професора Герра, а їхні розробки повернуть нашим співвітчизникам здоров’я та можливості”.

“А ще, спілкуючись із професором Герром, відчула: його має побачити й почути якомога більше українців. Тож запросила його відвідати Україну. Бо саме такі люди, котрі особисто пройшли через фізичний та психологічний біль, подолали його і знають, як це зробити, є живим доказом того, що суперсила є в кожному з нас за будь-яких обставин”, – зазначила Зеленська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*