Березівський навчально-реабілітаційний центр: від серця до серця (ФОТО)

Березівський навчально-реабілітаційний центр: від серця до серця (ФОТО). березівка, заклад, навчально-реабілітаційний центр, суспільство, інтеграція, person, posing, group, wall, clothing, indoor, man, people, standing, smile. A group of people posing for a photo

Березівський навчально-реабілітаційний центр: від серця до серця. березівка, заклад, навчально-реабілітаційний центр, суспільство, інтеграція

З плином часу змінюється і розвивається Березівський навчально-реабілітаційний центр. Незмінними лишаються лише постійні успіхи й перемоги його вихованців. Нині у закладі навчається 142 дитини зі складними порушеннями розвитку, з розладами спектру аутизму та з порушеннями слуху.

Головною метою діяльності Центру є забезпечення реалізації права на освіту дітей з особливими потребами, їх інтеграція у суспільство шляхом здійснення комплексних реабілітаційних заходів, спрямованих на розвиток, відновлення здоров’я, корекцію порушень та здобуття освіти відповідного рівня.

Нещодавно, 3 грудня, у світі відзначали Міжнародний день людей з особливими потребами. Він є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з обмеженими можливостями. У світі їх налічується понад 1 мільярд, що приблизно становить 15% населення планети.

Цей день в Березівському навчально-реабілітаційному центрі ознаменувався проведенням цікавих справ. Ранок учнів і педагогів закладу розпочався із загальношкільної лінійки «Можливості – обмежені, здібності безмежні». Дошкільне відділення Центру перетворилось на ляльковий театр «Казка в гості завітала», під час якого вихованці змогли поринути у світ чарівності й краси, а на занятті «Талановиті рученята» виготовити свої найкращі поробки. А скільки радості принесли дітям зимові розваги «Весело граємо – зимоньку зустрічаємо».

У «Мандрівку до країни порозуміння» вирушили учні 1-их класів, а 2-4 класи зіграли у пізнавальну гру «Країна радості й добра», взяли активну участь в майстер-класі «Паперова казка» та грі – поле чудес «Добро врятує світ». Хвилини незабутніх моментів подарував дітям 1-5 класів колектив «Jam Studio», який провів чудове свято «Казковий світ дитячих мрій».

В цей день до закладу завітали начальник Житомирського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” – Юрій Панасюк і його заступник Сергій Логвіненко, які відзначили кращих спортсменів закладу подарунками. Свою кмітливість і силу продемонстрували учні 5-12 класів під час спортивно-розвивальних перегонів «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дають всім дітям крила» та гри-квесту «Несподівана подорож».

Ці та інші заходи в Центрі відбуваються завдяки злагодженій співпраці педагогів закладу, а також небайдужих людей, які готові завжди подати руку допомоги тим, хто її потребує.

Вихованці й працівники Центру висловлюють щиру подяку спонсорам, які не стоять осторонь потреб закладу: керівнику ВАТ «Агротепломаш» Тер-Тумасову Артуру Олеговичу; корпорації «Братерство без кордонів – Україна» та її координатору Лукашуку Олександру Володимировичу; головному лікарю ФОП «Комфортна стоматологія» Колосу Сергію Юрієвичу; приватному нотаріусу Силіній Наталії Володимирівні; приватним підприємцям Скобелю Дмитру Володимировичу, Троценко Наталії Віталіївні, Гацькому Олександру Олександровичу.

Вчитель зарубіжної літератури Ковалик В.В.

Сільське життя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*