Флагманський проєкт МВС «Автошколи для людей з інвалідністю» тепер буде працювати в Одесі

Флагманський проєкт МВС «Автошколи для людей з інвалідністю» тепер буде працювати в Одесі. одеса, автошкола, посвідчення водія, проєкт, інвалідність

Флагманський проєкт МВС «Автошколи для людей з інвалідністю» тепер буде працювати в Одесі. одеса, автошкола, посвідчення водія, проєкт, інвалідністьСкоро цей проєкт, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів», презентований першою леді Оленою Зеленською та заступницею Міністра внутрішніх справ Катериною Павліченко, буде впроваджений в Одесі.

Минулої пʼятниці автошколі, що діє на базі Одеського державного університету внутрішніх справ, було надано акредитацію для навчання майбутніх водіїв, зокрема, осіб з інвалідністю на категорію «В». У закладі створені всі умови для інклюзивного доступу до навчання та перенавчання кожного громадянина без винятків.

Нагадаємо, основна мета проєкту — забезпечення однаково рівних можливостей для усіх та всюди, створення цілісної та якісної державної послуги з отримання посвідчення водія. Країна без бар’єрів. Саме на таких засадах будується цей проєкт.

Зауважимо, кандидати у водії двічі звертаються до сервісних центрів МВС. Один раз після теоретичного модуля, щоб скласти теорію у нас і отримати допуск до практики. А потім після практичного модуля навчання, щоб уже успішно скласти практику та отримати перше своє посвідчення водія.

Ми створюємо платформу можливостей для кожного, хто має бажання отримати водійське, а також перенавчитися. Разом будуємо інклюзивну країну, в якій свобода, комфорт і безпека пересування — будуть не привілеєм, а доступною можливістю для усіх.

Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.

Головний сервісний центр МВС України

МВС України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*