Карантин з користю: підвищення фахової майстерності

Карантин з користю: підвищення фахової майстерності. ірц, лисичанськ, карантин, онлайн-семінар, фахівець

Карантин з користю: підвищення фахової майстерності. ірц, лисичанськ, карантин, онлайн-семінар, фахівецьПід час карантину фахівці Лисичанського інклюзивно-ресурсного центру (далі — ІРЦ) підвищують свій кваліфікаційний рівень, беручи активну участь в онлайн-семінарах.

Так, 2 та 3 квітня, усі фахівці центру взяли участь циклі занять обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з теми «Індивідуальна програма розвитку дитини — основний освітній документ для дітей з особливими освітніми потребами».

Однією з головних умов успішного проходження навчання та отримання сертифікату була робота над кейсами: розробка ключових фрагментів індивідуальної програми розвитку за наданою психолого-педагогічною характеристикою дитини. Найбільш емоційною частиною семінару було активне обговорення роботи над кейсами фахівцями ІРЦ Луганської області.

Карантин з користю: підвищення фахової майстерності. ірц, лисичанськ, карантин, онлайн-семінар, фахівецьТакож, 10 квітня, пройшов онлайн-семінар для фахівців ІРЦ «Інвалідність у контексті інклюзивної освіти». Учасники семінару мали змогу ближче ознайомитися з Міжнародною класифікацією функціонування, отримати інформацію яким чином вона пов’язана з інклюзивною освітою та як використовувати її для концептуалізації інвалідності. Адже діти з інвалідністю частіше опиняються в несприятливих середовищах, що поглиблює їх уразливість та обмежує можливості для навчання та змістовної участі. тому опис інвалідності (обмежень життєдіяльності) повинен містити інформацію про те, як зробити сприятливе середовище для дитини з особливими освітніми потребами.

За матеріалами Лисичанського інклюзивно-ресурсного центру

Лисичанська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*