Вихованці одеського інклюзивного центру на карантині малювали свого найкращого друга – лабрадора Лялю (ФОТО)

Вихованці одеського інклюзивного центру на карантині малювали свого найкращого друга – лабрадора Лялю (ФОТО). одеса, карантин, лабрадор, особливими освітніми потребами, інклюзивно-ресурсний центр

Вихованці одеського інклюзивного центру на карантині малювали свого найкращого друга – лабрадора Лялю. одеса, карантин, лабрадор, особливими освітніми потребами, інклюзивно-ресурсний центр

В інклюзивно-ресурсному центрі №1 м.Одеси для дітей з особливими освітніми потребами проводяться корекційні заняття за участю улюблениці вихованців і фахівців закладу – собаки Лялі породи лабрадор.

Такі заняття сприяють поліпшенню психофізичного стану дітей і викликають у них особливий інтерес.

В умовах карантину в режимі дистанційної роботи для дітей з особливими освітніми потребами був організований конкурс малюнка до дня народження лабрадора Лялі. Учасникам було запропоновано зобразити їх улюбленицю на папері.

У конкурсі взяли участь не тільки вихованці Центру, а й усі охочі Одеси та області.

Всі учасники конкурсу отримали грамоти Центру, також дітям будуть передані подарунки – набори розвиваючих ігор.

Як відзначають фахівці Центру, творчий процес створення малюнка викликає позитивні емоції, що сприяє збільшенню опірності організму дітей до хвороб.

* * * * *

Унікальну собаку породи лабрадор інклюзивно-ресурсному центру №1 у день його відкриття подарував мер Одеси Геннадій Труханов.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*