Конференція з питань інклюзивної освіти

Конференція з питань інклюзивної освіти. інвалідністю, cartoon, abstract, smile, drawing, child art, illustration, clipart, vector graphics. A drawing of a cartoon character

Університет «Україна» запрошує на ХVI Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю».

23-24 листопада 2016 року в Університеті «Україна» (м.Київ, вул. Львівська, 23) відбудеться ХVI Міжнародна науково-практична конференція

«Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю»

Пленарне засідання відбудеться 23 листопада з 10.00 до 13.00 год в ауд. 3Л3,корп. 3.

Серед учасників конференції: Валерій Сушкевич, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю; Петро Таланчук, президент Університету «Україна»; Алла Колупаєва, професор, доктор педагогічних наук; науковці з України та зарубіжних країн, громадські діячі, освітяни, підприємці.

Мета конференції: інтеграція зусиль вчених, освітян, підприємців, промисловців та громадських діячів для обговорення та розв’язання широкого кола проблем навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому просторі.

У рамках конференції 23 листопада з 14.00 до 18.00 передбачається робота таких секцій (локації – за окремим графіком):

1. Освітня та соціальна інклюзія людей з інвалідністю: міждисциплінарний підхід.

2. Психолого-педагогічні основи професійного становлення та самореалізації молоді в інклюзивному освітньому середовищі.

3. Медична, фізична та спортивна реабілітація людей з інвалідністю.

4. Актуальні проблеми працевлаштування людей з інвалідністю.

5. Правові та організаційні засади формування та розвитку інклюзивного освітнього середовища.

6. Інноваційні технології продуктів дієтичного харчування спеціального призначення.

7. Інформаційно-комунікаційні технології інклюзивного навчання.

8. Наукові напрями дизайну безбар’єрного архітектурного середовища.

Організатори конференції: ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», за участі та підтримки: Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю; Міністерства освіти і науки України; Міністерства соціальної політики України; Київської міської державної адміністрації; Інституту спеціальної педагогіки НАПН України; Фонду соціального захисту інвалідів; ВГО «Національна асамблея інвалідів України»; Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні; ВМГО студентів-інвалідів «Гаудеамус»; Благодійного фонду «Добробут XXI століття».

Інформація про конференцію: http://www.vmurol.com.ua/index.php?idd=news&news=471

Офіційний сайт Університету «Україна»: http://www.vmurol.com.ua/

Контакти оргкомітету: (044)422-50-40; (067)328-28-21; e-mail: (Ганна Нікуліна)

Акредитація ЗМІ: (067)-547-34-72; (Ніна Головченко)

Довідка: Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА») було засновано 1998 року як недержавний неприбутковий вищий навчальний заклад нового, інтегрованого типу, головною метою діяльності якого є гуманна, соціальна місія − підготовка висококваліфікованих спеціалістів, насамперед із числа молоді з інвалідністю, дітей-сиріт та малозабезпечених громадян.

Контакти

Тіна Овдій

Ресурсний центр ГУРТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*